JIŽNÍ KOREA

Typ zájezdu: Exotický
Počet dnů: 10
Náročnost: lehká
Strava: Snídaně
Destinace: Jižní Korea

Termíny zájezdu

Termín Č. zájezdu Cena
27.05. - 05.06. 2021
931
55 890
Rezervovat

Popis

Jižní část území stejného národa, která naopak patří mezi nejvyspělejší a nejdravější ekonomické tygry Asie. Obří metropole Soul, historické památky z dob dávných říší, nejpřísněji střežená hranice světa u 38. rovnoběžky i malebné horské a pobřežní scenérie s nesčetnými vodopády na obou jejích stranách.

Program zájezdu

1.-3.den: Praha – Soul. 

Let do korejské metropole. Soul: královský palác Kjongbokkung, Modrý dům – sídlo prezidenta, park Namsan: Soulská věž, výhled z výšky 483 m, Památník války aj.

4.-5.den: Soul – N.P. Wolchulsan – Pusan. 

Přejezd na jih. Pěší výlet v N.P. Wolchulsan s bizarními skalními útesy. Dinosauří park s nalezištěm kostí a otisků stop. Přejezd do Pusanu.

6.den: Pusan. 

Nejvýznamnější přístav a druhé město země – Pusan: chrám Beomeosa, Dongnae – největší termály Asie, Pusanská věž. Tongdosa – nejslavnější buddhistický chrám v Koreji.

7.-8.den: Pusan – N.P. Kjongdžu – Soul. 

Přejezd na severovýchod k Japonskému moři. Jeden z nejdůležitějších historických areálů v celé Asii – národní park Kjongdžu: chrámy, paláce a hroby dynastie šamanského království Silla. Sokkuramská jeskyně se slavnou sochou Buddhy. Návrat do Soulu.

9.-10.den: Pchanmundžom. Soul – Praha. 

Výlet do rozdělené obce Pchanmundžom na nejostřeji střežené hranici světa: pohledy do KLDR na vesnici Propagandy s největší vlajkou na světě. Odlet domů.

Délka tras:
letadlem 22 000 km, po zemi (minibusy, vlaky a auty) 4500 km, pěšky 6x 3-8 km (volitelně) - vše pro 933
Počasí:
vzduch 18-26 °C
Nástupní místo:
Praha
V ceně je zahrnuto:
Doprava. Ubytování a strava. Český průvodce. Zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Vlaky (včetně vysokorychlostního KTX), busy, minivany, metro, popř. taxi. Ubytování: 8x tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl, 1-lůžkový pokoj na přání či při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 7200 Kč (8x). Strava: 8x snídaně.
Doprava:
Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Vlaky (včetně vysokorychlostního KTX), busy, minivany, metro, popř. taxi.
Ubytování:
8x tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl, 1-lůžkový pokoj na přání či při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 7200 Kč (8x).
Strava:
8x snídaně.
Poznámka:
Podklady pro víza je třeba dodat nejpozději 9 týdnů před odjezdem, poté na ověření s příplatkem.

Mapa

Mapa - 0931/JIŽNÍ KOREA

Podobné zájezdy

Zeptejte se nás

Cestovní kancelář Nomád - katalog

Katalog 2021 - KE STAŽENÍ

Zde najdete katalog zájezdů 2021 ke stažení.

Katalog si můžete prohlédnout online nebo si stáhnout do počítače nebo Vám zašleme katalog poštou. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář.