BANGKOK A JIŽNÍ THAJSKO

Typ zájezdu: Exotický
Počet dnů: 15
Náročnost: lehká-střední
Strava: Snídaně
Destinace: Thajsko

Termíny zájezdu

Termín Č. zájezdu Cena
14.02. - 28.02. 2020
906
53 390
Zájezd již proběhl
06.11. - 20.11. 2020
907
53 390
Rezervovat
12.02. - 26.02. 2021
908
53 790
Rezervovat

Popis

Bangkok – město kontrastů, které nikdy nepřestane udivovat. Blýskavé chrámy, plovoucí trhy, skvělé jídlo, proslulý noční život. Plovoucí trhy a most přes řeku Kwai. Úchvatná příroda národního parku Khao Sok s rostlinou s největším květem na světě Raflésií. Třetí největší thajský ostrov Ko Samui, ideální pro aktivní odpočinek. Bílé pláže, tyrkysové moře, tradiční masáže.

Program zájezdu

1.-5.den: Praha – Bangkok. 

Odlet do thajské metropole Bangkoku: královský palác, Wat Pho s pozlacenou sochou ležícího Buddhy, Chrám úsvitu Wat Arun, Wat Praimit se sochou Buddhy z 5,5 tuny ryzího zlata. Wat Saket – posvátná Zlatá hora. Možnost plavby po kanálech řeky Chao Praya. Vyhlídka na noční Bangkok z 84. patra Baiyoke Tower II, nejvyššího v Thajsku (304 m). Vyhlášená ulička go-go barů Soi Cowboy, denní i noční trhy. Ratchaburi: plovoucí trhy s ovocem, jídlem a suvenýry Damnoen Saduak. Kanchanaburi u barmských hranic: Most přes řeku Kwai proslavený oscarovým filmem i knihou, válečné muzeum. Noční přesun vlakem na jih Thajska.

6.-9.den: Khao Sok. 

Unikátní národní park Khao Sok: stále zelený prales (počítající se k nejstarším na světě), hluboká údolí, jeskyně, vápencové skály mířící k nebi, unikátní fauna i flóra. Pobyt v parku s výlety do okolí (nejsou v ceně zájezdu): lodí po jezeře Cheow Larn Lake s scenérií vápencových vrcholků vystupujících z tyrkysové vody. Výlety do džungle s licencovanými průvodci pěšky či na slonech, kanoing či rafting na řece Sok.

10.-13.den: Ko Samui. 

Lodí na ostrov Ko Samui s malebnými zátokami a plážemi: bílý písek, křišťálově čistá voda, kokosové plamy. Okružní jízda kolem ostrova, šnorchlování, vodopád Namuang, chrám Wat Khunaram, rybářské městečko Nathon se sochou Velkého Buddhy, motýlí farma, pozoruhodné „sexuální“ skalní útvary Hin Ta a Hin Yai, zápasy vodních buvolů, možnost výletu na některý z okolních ostrovů (například Ko Pha Ngan) nebo do mořského národního parku Ang Thong.

14.-15.den: Ko Samui – Bangkok – Praha. 

Přesun do Surat Thani, odlet do Bangkoku, nocleh. Transfer na letiště a odlet domů, dle letového řádu návrat do Prahy ve stejný den případně o den později.

Délka tras:
letadlem 18 000 km, po zemi a po vodě 1100 km
Počasí:
vzduch 28-32 °C, voda 26-30 °C
Nástupní místo:
Praha
V ceně je zahrnuto:
Doprava. Výlet na plovoucí trhy Damnoen Saduak, výlet k soutoku řek Kwai, vstup do N.P. Khao Sok. Ubytování a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná (1x noční vlak) a nájemní (lodě, mikrobusy, taxi, tuk-tuky). Ubytování: 12x hotely a penziony - klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7 700 Kč (12x). Strava: 12x snídaně. V ceně nejsou vstupy do navštívených objektů, další strava mimo uvedené snídaně, fakultativní výlety.
Doprava:
Letecká včetně tax a poplatků, veřejná (1x noční vlak) a nájemní (lodě, mikrobusy, taxi, tuk-tuky).
Ubytování:
12x hotely a penziony - klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7 700 Kč (12x).
Strava:
12x snídaně.
Poznámka:
V ceně nejsou vstupy do navštívených objektů, další strava mimo uvedené snídaně, fakultativní výlety.

Mapa

Mapa - 0906/BANGKOK A JIŽNÍ THAJSKO

Podobné zájezdy

Zeptejte se nás

Cestovní kancelář Nomád - katalog

Katalog 2020

Připravili jsme pro Vás katalog zájezdů 2020.

Katalog si můžete prohlédnout online nebo si stáhnout do počítače nebo Vám zašleme katalog poštou. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář.