PRODLOUŽENÝ VÍKEND V NEW YORKU

Typ zájezdu: Exotický, Poznávací
Počet dnů: 5
Náročnost: lehká
Strava: Bez stravy
Destinace: USA

Termíny zájezdu

Termín Č. zájezdu Cena
03.03. - 06.03. 2024
242
39 990
Rezervovat
02.09. - 06.09. 2024
243
41 990
Rezervovat

Popis

Proč si nezaletět na víkend do New Yorku? Využijte zrušení vízové povinnosti i příznivých cen letenek! New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. A nad tím vším tyčící se sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem svobodného ducha celé Ameriky. Jedinečným zážitkem je pak pěší procházka po Manhattanu. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží

Program zájezdu

1.den: Praha – New York.

Dopoledne odlet z Prahy. Odpoledne přílet do New Yorku. Transfer do hotelu. V podvečer ubytování v hotelu na Manhattanu. Krátká procházka po nasvícené Broadway a na Times Square plné světelných reklam a neonů.

2.den: New York.

Dopoledne prohlídka centra New Yorku. Během prohlídky postupně navštívíte většinu zajímavostí. Projdete se přes Wall Street s newyorskou burzou, projedete se trajektem na Staten Island, ze kterého se vám naskytne krásný pohled na panorama Manhattanu a Sochu svobody, navštívíte Ground Zero a 9/11 Memorial. Projdete se Central Parkem a po Páté Avenue, kde jsou jedny z nejdražších a nejznámějších světových obchodů. Uvidíte neogotickou katedrálu svatého Patrika, Newyorskou knihovnu, Chrysler Building, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall i Metropolitní Operu.

3.den: New York.

Dopoledne procházka přes Brooklynský most a prohlídka newyorských čtvrtí – China Town, Little Italy s opravdu typickou italskou atmosférou, umělecká čtvrť SoHo nebo Greenwich Village. Odpoledne individuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme návštěvu muzeí, jako například Guggenheimovo muzeum, Muzeum amerických indiánů, Americké přírodovědné muzeum nebo bývalou válečnou loď Interpid. Večer můžete využít k návštěvě proslulých divadel a muzikálů na Broadway nebo sportovního zápasu v proslulé Madison Square Garden.

4.-5.den: New York – Praha.

Dopoledne vás čeká pohled na New York „shora“. Vydáte se k návštěvě proslulých newyorkských mrakodrapů – Empire State Building, Rockfellerova centra a Trump Tower. Zastavíte se i na vlakovém nádraží Grand Central – dějišti mnoha filmů. Odpoledne odjezd na letiště. Odlet do Prahy ve večerních hodinách. Kolem poledne přílet do Prahy.

Délka tras:
letadlem 14 000 km
Počasí:
vzduch 16-20 °C, proměnlivé
Nástupní místo:
Praha
V ceně je zahrnuto:
Doprava. Ubytování. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků (palubní zavazadlo). Transfery z letiště do hotelu a zpět, pěší prohlídka centra New Yorku a Manhattanu. Ubytování: 3x 3* hotel - 2-lůžkové pokoje. Český průvodce. V ceně není registrace ESTA (14 USD), místní doprava.
Doprava:
Letecká včetně tax a poplatků (palubní zavazadlo). Transfery z letiště do hotelu a zpět, pěší prohlídka centra New Yorku a Manhattanu.
Ubytování:
3x 3* hotel - 2-lůžkové pokoje v New Yorku na Manhattanu

Mapa

Zeptejte se nás

Cestovní kancelář Nomád - katalog

Katalog 2022 - KE STAŽENÍ

Zde najdete katalog zájezdů 2022 ke stažení.

Katalog si můžete prohlédnout online zde nebo si stáhnout do počítače. Pro rok 2022 nezasíláme katalogy poštou - výše uvedené elektronické možnosti nezatíží životní prostředí.