ÚNOR 2020

Vážení zákazníci, přátelé!

Rok se s rokem sešel a opět přicházíme s novým newsletterem a k tomu samozřejmě informacemi o novinkách v našem katalogu.

Do roku 2020 vstupujeme s novou invencí a s mnoha novinkami. Ty se týkají nejen našich zájezdů, které najdete v katalogu CK NOMÁD s.r.o., který rádi zašleme poštou, když nám zašlete svou adresu, ale také připravujeme nové webové stránky, které se již brzy objeví na doméně www.nomad.cz. Současně si na našich facebookových stránkách: www.facebook.com/cknomad.cz mnoho fanoušků oblíbilo pravidelnou rubriku článků z cest v oddíle „příspěvky“, převážně od našeho cestovatele a průvodce Mgr. Karla Starého, ale i od dalších našich průvodců, pracovníků a zákazníků.

Samozřejmě se jako každoročně účastníme i všech veletrhů cestovního ruchu, v Brně, Bratislavě, Praze, Ostravě. Také se samozřejmě chystáme na obvyklý veletrh pro cyklisty Forbikes v Praze.

Aktuálně Vás zveme – přijďte načerpat inspiraci a stavte se za námi na veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD A REGION WORLD v PRAZE na LETŇANECH 13.-16.2. 2020. Stále máme k dispozici nějaké VOLŇÁSKY ! Pro lístky si můžete napsat na cknomad@nomad.cz.

Tento Newsletter zasíláme na základě předchozích žádostí, pokud někdo z Vás newsletter dostávat nechce, stačí nám napsat na: nomad@nomad.cz a my Vás z naší databáze vyřadíme, nebo se můžete odhlásit kliknutím na – TENTO ODKAZ, kam napište abychom Vás vyřadili z rozesílání Newsletterů.

Věříme, že Vás nabízené informace zaujmou.
Přejeme mnoho krásných zážitků na Vašich cestách!


KATALOG 2020

Začátkem prosince jsme jako obvykle rozesílali náš katalog na rok 2020. Pracujeme na něm každoročně již od srpna a odráží pak vždy zkušenosti za celý poslední rok. Najdete v něm jako obvykle členění podle kontinentů a také na zájezdy poznávací, exotické a cyklistické. 
Samozřejmostí jsou stálice naší nabídky, mezi které patří zájezdy do Japonska, na Filipíny, do Francouzské Polynésie, či Peru a Mexika, nebo naopak na Aljašku a např. každoročně plně obsazený zájezd do Ruska. Vždy do katalogu přidáváme i něco nového a rok 2020 není výjimkou. Některé z novinek uvádíme níže. 
Pokud jste našimi klienty a katalog jste nedostali nebo jste s námi dosud necestovali a o katalog v tištěné podobě máte zájem, napište si o něj na adresu objednavky@nomad.cz, popř. na poštovní adresu: CK Nomád, Smetanova 34, 591 01 Žďár nad Sázavou.NĚCO Z NOVÝCH TERMÍNŮ NEJOBLÍBENĚJŠÍCH ZÁJEZDŮ

I když je teprve začátek února, mnohé zájezdy máme již zaplněné a vypisujeme pro ně nové termíny. Hlaste se tedy prosím co nejdříve, protože kapacity nejsou nekonečné a nejvíce nás bolí, když klienty musíme odmítnout. Nově vypsané termíny z pochopitelných důvodů v našem katalogu nenaleznete, ale pouze na webu www.nomad.cz.

PETROHRAD A PETRODVORCE LETECKY

Druhé největší město Ruské federace – legendární Petrohrad. Město se širokými bulváry, parky a pobřežními promenádami. Historické a architektonické skvosty „Benátek Severu” – Petrohradu a *jedinečného parku Petrodvorce, letní rezidence cara Petra Velikého, jehož dominantou je Velký palác.Zájezd najdete ZDE!

Petrohrad a Petrodvorce
Petrohrad a Petrodvorce

Termín (173): 2.6. – 6.6. 2020 
cena v Kč: 16 990,- 


V ceně je: Letecká doprava včetně tax a poplatků. Elektronická víza pro vstup do Petrohradu a jejich vyřízení. Místní doprava, letištní transfery. Vstupné do Ermitáže a Zimního paláce, plavba lodí po Něvě, 4x ubytování v hotelu se snídaní (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, příplatek za 1-lůžkový pokoj 171: 3700 Kč, 172: 4200 Kč, 173: 4200 Kč). Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. 


RUSKO – VELKÁ SIBIŘSKÁ CESTA – VLADIVOSTOK, KAMČATKA, BAJKAL A JENISEJ

Nezapomenutelné putování ruskou Sibiří od impozantních skalních věží nad Jenisejem přes zcela výjimečné „sladkovodní moře“ Bajkal až k sopkám divukrásné Kamčatky a břehům Tichého oceánu v Přímořském kraji, v nejvýchodnějších a nejvzdálenějších končinách Ruska. Cesta po nejslavnější velké železnici světa, divu techniky a lidské nezlomnosti – Transsibiřské magistrále. Rusko – Jenisej – Vladivostok.Zájezd najdete ZDE!

Rusko - Jenisej - Vladivostok.
Rusko – Jenisej – Vladivostok.

Termín (932): 30.8. – 16.9. 2020 
cena v Kč: 111 990,- Kč 
Aktuální SLEVA: 4 000,- Kč ! 

V ceně je: Doprava. Výlet pronajatou lodí po Bajkalu včetně pohoštění a bani (sauny), lanovky ve Stolbách a na Čerského kámen, vstup do oceanária na Ruském ostrově. Vstupní vízum do Ruska a jeho vyřízení včetně pozvání od partnerské CK. Vstup do národních parků na Kamčatce. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci v navštívených destinacích, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Vlak (po Transsibiřské magistrále) z Irkutska do Krasnojarsku. Nájemní (mikrobusy, vany) po trase, na Kamčatce i terénní vozy/busy s místními řidiči. Ubytování: V hotelech (cca 2*-3*) ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím, na Kamčatce 1-2x 4-lůžková chata, 1 noc ve vlaku (lůžkový vlak 2. třídy). 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 17 700 Kč (13x, v chatě nelze). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, 1x oběd/večeře při plavbě po Bajkalu. V ceně nejsou volitelné výlety označené *. Pro bližší informace o těchto akcích kontaktujte CK, na většinu z nich je nutná závazná přihláška a platba předem.


MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI

Na kole krajinou Mazurských jezer, jedním z nejmalebnějších míst Evropy, nazývaném „zelené plíce“ Polska. Dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.Zájezd najdete ZDE!

 

Gyzicko - pevnost Boyen
Gyzicko – pevnost Boyen

Termín (1423): 16.8. – 22.8. 2020 
cena v Kč: 9 790,- 


V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, vyhlídková cesta lodí z Giżycko do Mikolajki, polopenze, 4x ubytování v hoteliku ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.NABÍZÍME POSLEDNÍ MÍSTA V ZÁJEZDECH SE SLEVOU A AKCÍCH:FILIPÍNY – NA ROBINSONŮV OSTROV, ZA NÁRTOUNY A ŽRALOKY VELRYBÍMI

Za životním zážitkem – plaváním a šnorchlováním v blízkosti žraloků obrovských, resp. velrybích – na jih ostrova Luzon. Do těžce přístupné ale o to krásnější ostrovní oblasti u poloostrova Caramoan, kterou světu přiblížila řada trosečnických reality show – zahrajete si na Robinsony? Dominantní stratovulkán Mayon s dokonalým kuželovým tvarem. Hlavní město Manila, impozantní soutěska a vodopády Pangsanjan a Busay Falls. Ostrovy Bohol s pohádkovou krajinou Čokoládových vrchů, Panglao a Virgin Island s nádhernými plážemi a korálovými útesy. Jeskyně, deštné pralesy a roztomile okatý nejmenší primát nártoun…Zájezd najdete ZDE!

Domorodé ženy Ifugao, Filipíny
Domorodé ženy Ifugao, Filipíny

Termín (1111): 4.4. – 19.4. 2020 
cena v Kč: 63 590,- 
Aktuální SLEVA: 1 800,- Kč !

V ceně je: Doprava. 2x celodenní výlet lodí po ostrovech v oblasti Caramoan. Výlet lodí za žraloky velrybími v Donsolu včetně vybavení pro šnorchlování. Výlet na tradiční vahadlové lodi na Virgin Island. Výlet na kánoích a bambusových vorech u Pagsanjanu. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Filipíny a vnitrostátní přelety včetně tax a poplatků (s výjimkou odletových tax – celkem cca 10 USD). Po trase pronajatý minibus (van) s místním řidičem, komfortní dálkové autobusy (Manila-Naga-Donsol), jeepney a lodě. Ubytování: 10x hotely a penziony – 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, většinou s klimatizací. 2x 4-lůžkové pokoje (na Caramoan), 1x noční přejezd dálkovým busem. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7900 Kč (10x, na Caramoan nelze). Strava: 12x snídaně, během výletu 3.den (Pagsanjan) 1x oběd a během celodenních lodních výletů na Caramoan 2x plná penze. 


LIBANON – ZA CEDRY A FÉNIČANY

Libanon, malá a dnes polozapomenutá zemička, ukrývá hrdou, bohatou a pestrou minulost. Kolébka starověké fénické říše i symbol společenské a náboženské tolerance v kulisách vysokých pohoří, čímž si zasloužil přezdívku „Švýcarsko Blízkého východu“. Klenot Středomoří s mohutnou hradbou třítisícových vrcholů. „Paříž Východu“ Bejrút, tajemné terasy v Baalbeku. Pásma pohoří Libanon a Anti-Libanon, rozdělené údolím Bikáa se zbytky dnes přísně chráněných cedrů, které jsou symbolem Libanonu. Ruiny prastarých fénických přístavů i dalších řeckých a římských antických památek. Komfortně, do 4* hotelu a s polopenzí!Zájezd najdete ZDE!

Libanon
Libanon

Termín (621): 1.5. – 9.5. 2020 
cena v Kč: 36 590,- 
Aktuální SLEVA: 1 200,- Kč ! 

Termín (622): 24.10. – 1.11. 2020 
cena v Kč: 36 590,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a polopenze. Český průvodce, místní průvodce po celou dobu zájezdu, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, transfery z/na letiště, pronajatý minivan/mikrobus po celé trase zájezdu s místním řidičem. Ubytování: 8x 4* hotely – 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7600 Kč (8x). Strava: 8x polopenze (z toho 1x večeře ve vyhlášené restauraci Bou Melhem). ALJAŠKA A KANADA – PRODLOUŽENÍ O BRITSKOU KOLUMBII

Po stopách zlatokopů z doby Zlaté horečky 1898. Hlavní centrum a magnet všech prospektorů Dawson City, Klondike – legendární oblast rýžování zlata. Jízda k nejvyšší hoře Severní Ameriky, národní parky Aljašky a Kanady (Denali, Wrangell, Kluane, Jasper, Banff), slavná Alaska Highway. Olympijská velkoměsta Calgary a Vancouver. Ledovce, jezera, termální prameny, divoká zvěř, indiánské totemy… K tomu možnost výletu historickou železnicí k Bennettovu jezeru.Zájezd najdete ZDE!
Aljaška

Aljaška
Aljaška

*VOLITELNÝ VÝLET: CHILKOOTSKÝ PRŮSMYK: 10 890 Kč 

Termín (242): 14.6. – 11.7. 2020 
cena v Kč: 93 590,- 
Aktuální SLEVA: 2 100,- Kč !

V ceně je: Doprava. Vstupy do národních parků Jasper a Banff . Ubytování. Český průvodce (a řidič), zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase pronajatý minivan řízený průvodcem. Ubytování: 10x motely, hotely nebo vybavené sruby – pokoje s vlastním či společným příslušenstvím, po 2-4 osobách dle obsazenosti, 16x vybavené kempy a placená tábořiště (vlastní stany). Garantovaný 2-lůžkový pokoj za příplatek 18 300 Kč/osobu (10x). V ceně není registrace eTA (7 CAD) a ESTA (14 USD). 


JAPONSKO – Z HOKKAIDA AŽ NA JIH KJÚŠÚ: HOKKAIDÓ, HONŠÚ A KJÚŠÚ

Rychlovlaky po zemi historických tradic i nejmodernější současnosti, v níž je celá desetina všech aktivních sopek světa. Celou zemí od severu na jih – ostrovy Honšú, Kjúšú a Hokkaidó. Národní park Šikocu-Tója: sopky, jezera, termály, vesnice původních obyvatel – „japonských indiánů“ Ainuů. Aso – největší aktivní vulkanická kaldera na Zemi (+), Sakuradžima – nejaktivnější vulkán Japonska. Historické metropole Kjóto, Nara, Kamakura. Memento 20. století Hirošima. Neonové bulváry velkoměstských džunglí Tokia a Ósaky. Město piva a zimní olympiády – Sapporo. Nihon Sankei – tři nejkrásnější přírodní scenérie Japonska: Macušima, Mijadžima a Amanohašidate.Zájezd najdete ZDE!

Ósaka
Ósaka

Termín (1001): 7.6. – 1.7. 2020 
cena v Kč: 116 990,- 
Aktuální SLEVA: 5 850,- Kč !

V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (převážně vysokorychlostními expresy šinkansen), autobusy a MHD, trajekty na ostrovy Mijadžimu a Sakuradžimu. Ubytování: 22x tzv. business hotely (cca 2-3*) – 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací – evropský styl. 1x ryokan – japonský styl se spaním na zemi (popř. hotel). 1-lůžkový pokoj za příplatek 20 200 Kč (23x). V ryokanech nelze zaručit. Strava: 23x snídaně (na japonský způsob). 


AZORY – OSTROVY UPROSTŘED ATLANTIKU

Azorské souostroví vzniklo vulkanickou činností na zlomové linii Středoatlantského hřbetu, tedy podobnou genezí jako třeba Island. Pouze v daleko příjemnějších klimatických poměrech, kde neznají zimu ani v lednu. S námi navštívíte celých pět z devíti ostrovů – Sao Miguel, Terceira, Sao Jorge a nakonec Faial, každý z nich jedinečný a zajímavý. Nejzápadnější pozdrav Evropy směrem k Americe s překvapující krajinou, různorodou a pestrou. S poklidnými zelenými údolími s bujnou vegetací, exotickými květinami, tropickým ovocem, čajovníkovými a tabákovými plantážemi i fascinujícími horskými scenériemi s propadlými krátery, připomínající měsíční krajinu, vroucími prameny a gejzíry či tajemnými jeskyněmi. K tomu vzácný poklid izolovaných ztracených končin „na konci světa“, pohostinní lidé (jsme v Portugalsku), malebné rybářské vesničky, výtečné sýry a lahodná vína, delfíni, velryby… Víc než dost na to, abyste se sem chtěli vracet i příště.Zájezd najdete ZDE!

Azorské ostrovy
Azorské ostrovy

Termín (181): 31.8. – 10.9. 2020 
cena v Kč: 50 890,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Azory a zpět včetně tax a poplatků. Přelety a trajekty mezi ostrovy. Po ostrovech nájemní (mikrobusy, taxi) a veřejná (busy, MHD). Ubytování: 10x penziony, hotely – ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 9600 Kč (10x). Strava: 10x snídaně. 


BANGLADÉŠ – (NEJEN) PRO FOTOGRAFY

Bangladéš – neprávem opomíjená země s tolika pozoruhodnými místy, že budete žasnout. Nádherné mešity, hinduistické chrámy a paláce. Největší mangrovový prales na světě (domov bengálského tygra). Pestrá směsice různých etnik. Země skrz na skrz protkaná vodními toky, na nichž se odehrává značná část života místních obyvatel. Zájezd si vychutnají profesionální i amatérští fotografové (ti se zde mohou něco přiučit), a nejen oni. Možnost společného fotografování a hodnocení snímků s průvodcem zájezdu (a zkušeným amatérským fotografem – vítězem národního kola fotosoutěže National Geographic na téma reportáž).Zájezd najdete ZDE!
Bangladéš

Bangladéš
Bangladéš

Termín (751): 13.11. – 27.11. 2020 
cena v Kč: 60 990,- 
2400 Kč sleva pro přihlášené do 13.5. 2020

V ceně je: Doprava. Třídenní výlet na lodi s permitem do N.P. Sundarbans. Celodenní plavba unikátním kolesovým parníkem. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká včetně tax a poplatků, veřejná (komfortnější dálkové a místní busy, lodě, popř. vlaky) a nájemní (minivany s místním řidičem, taxi, rikšové). Ubytování: 9x hotely a penziony – 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2-lůžková kajuta 1.třídy na parníku, 2x 2-lůžková kajuta na lodi (Sundarbans), na lodích společná sprcha a WC, 1x noční autobus. 1-lůžkový pokoj za příplatek 3700 Kč (9x). Na lodích (3x) nelze zaručit. Strava: 10x snídaně. Plná penze v průběhu 3-denního výletu lodí (Sundarbans). V ceně nejsou víza do Bangladéše při příletu (51 USD). 


PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ – PRODLOUŽENÍ O IGUAZÚ A RIO DE JANEIRO

Jihoamerická Patagonie – drsná krajina kousek od Jižního pólu, sen mnoha cestovatelů. Divukrásné národní parky Argentiny a Chile, ledová Ohňová země, obří argentinská metropole Buenos Aires v ústí Río de La Plata veletoků Paraná a Uruguay do Atlantiku. Kultura, exotické rostlinstvo i živočišstvo jižních horských a subpolárních oblastí, chilské tichomořské fjordy, nejkrásnější ledovec světa i panoramata nejvyššího pohoří Ameriky. Pro „ohřátí“ v subtropech a mimořádný zážitek na závěr – možnost prodloužení o výlet k snad nejkrásnějším vodopádům na světě a do Ria.Zájezd najdete ZDE!

Tučňáci Patagonští
Tučňáci Patagonští

Termín (502): 18.11. – 6.12. 2020 
cena v Kč: 100 590,- 
SLEVA pro přihlášené 6 a více měsíců před odletem !!

V ceně je: Doprava. Vstupy do národních parků Los Glaciares, Torres del Paine a Tiera del Fuego. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Argentiny a přelety Buenos Aires – El Calafate, Ushuaia – Buenos Aires a Buenos Aires – Iguazú – Rio včetně tax a poplatků, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi), trajekty. Ubytování: 17x turistické hotely, apartmány a penziony (2-lůžkové pokoje). 1-lůžkový pokoj za příplatek 16 400 Kč (17x). Strava: 17x snídaně. 


VYUŽIJTE NAŠE AKTUÁLNÍ LAST MINUTE SLEVY

Doporučujeme Vám sledovat naše aktuální LAST MINUTE slevy, které jsou přístupné na našich webových stránkách pod tímto odkazem –https://www.nomad.cz/cs/last-minute.html. 

Výrazné několikatisícové slevy nabízíme na naše zájezdy do Japonska, USA, Polynésie, na Filipíny, Ostrovy Západního Pacifiku, ale i do dalších destinací. Slevy jsou často časově ohraničené a vycházejí často i ze včasného zakoupení letenek. Pokud tedy o některý zájezd budete mít zájem, neváhejte prosím s jeho nezávazným objednáním. Objednat můžete přes webový formulář nebo telefonicky. 


ZÁJEZDY NA ZAKÁZKU

Jako obvykle nabízíme možnost vytvoření zájezdů na zakázku. Pokud jste stálá parta kamarádů, spolupracovníků nebo třeba studentů a máte zájem vyjet spolu někam za daným cílem, není nic jednoduššího než se na nás obrátit. Jsme schopni vám připravit zájezd „na klíč“ zcela dle vašich představ. Ten může být v případě větší skupiny i významně levnější než srovnatelný běžný „katalogový“ zájezd. V posledních letech tvoří právě tyto akce na přání podstatnou část z celkového počtu našich zájezdů a tento podíl se každoročně zvyšuje.


VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA

Rozloučíme se s Vámi nabídkou výhodného parkování na letišti v Praze: https://www.parkovanir7.cz/
Parkování 5 minut od Letiště Praha 

parkovaniR7
parkovaniR7


Zaparkujte na parkování u letiště vzdáleném pouhých 5 minut od letiště Ruzyně, které vám nabízí pohodlí a bezpečné parkování s komplexnímpojištěním vašeho auta za nejlevnější ceny, které vás jistě potěší. Přesvědčte se v ceníku.
Parkování R7 – profesionální firma s individuálním a přátelským přístupem.
Letiště Václava Havla – Praha Ruzyně je vzdálené od parkoviště 5 minut. Budete mít prostorné a bezpečné parkovací místo, hlídané nepřetržitě24 hodin denně.

Parkoviště je uzamčeno a oploceno, v noci osvětleno a navazuje na obytný dům. Je nepřetržitě monitorováno množstvím kamer, které jsou po celé ploše parkoviště. Navíc jsou všechna auta na parkovišti komplexně pojištěna. Jistě oceníte spolehlivost a individuální a přátelský přístup.Chcete-li se na něco zeptat nebo si zajistit volné parkovací místo u letiště Praha, využijte rezervační formulář nebo telefon 737 309 429.


KDE SE S NÁMI MŮŽETE SETKAT?NA VELETRZÍCH

Začátek roku je obdobím veletrhů cestovního ruchu. Ani naše cestovní kancelář na nich tradičně nechyběla na veltrzích v Praze, Brně, Bratislavě a Ostravě. 
Ještě nás můžete potkat na těchto místech: 
Holiday World Praha (13. 2. – 16. 2. 2020) 
Veletrh Dovolená Ostrava Černá louka (28. 2. – 29. 2. 2020) 
Veletrh For Bikes Praha (20. 3. – 22. 3. 2020) 
Možná i Veletrh Travelfest České Budějovice (24. 4. – 26. 4. 2020) 

Přihlásíte-li se na zájezd přímo na veletrhu, můžete využít naši exkluzivní veletržní slevu! (7% z ceny zájezdu, u zájezdů nad 60 000 Kč je sleva počítána z částky 60 000 Kč).NA BESEDÁCH
Jako každoročně je zimní období tím hlavním pro naše cestovatelské besedy a promítání. Připomínáme jejich seznam, který je jinak uveden i v našem tištěném katalogu (str. 9) a na našich webových stránkách: https://www.nomad.cz/cs/prednasky.html 
Budeme rádi, když Vaši pozornost budete věnovat i našemu profilu na sociální síti Facebookhttps://www.facebook.com/cknomad.cz. Přidáváme fotky ze zájezdů, cestopisy o různých destinacích, novinky z CK a mnoho dalších aktualit ze světa cestování.

SVĚT PATŘÍ VÁM… 


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU DOVOLENOU PLNOU ZAJÍMAVÝCH ZÁŽITKŮ ! ! !

Tiskové chyby vyhrazeny!