Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Cestovní kancelář NOMÁD nabízí: ZÁJEZDY NA ZAKÁZKU

Podle Vašich představ vytvoříme a zdarma zašleme nabídku zájezdu či cesty.

FIREMNÍ AKCE, ZÁJEZD JAKO CENA DO SOUTĚŽE A INCENTIVNÍ ZÁJEZDY Firemní akce, utužení kolektivu, společné zážitky v kolektivu. Incentivní cesty jako odměna a motivace pro zaměstanatnce, zákazníky a partnery. Samozřejmě organizujeme zájezdy i jako ceny do soutěží pro velké korporace a menší podniky.

POZNÁVACÍ NEBO AKTIVNÍ PROGRAM PRO FIREMNÍ ČI JINÉ KOLEKTIVY Pro kolektivy zaměstanců, přátel, kluby a sdružení připravujeme cesty se zážitky, poznáváním či aktivním programem. Od víkendových pobytů po Evropě, přes aktivní turistické a cykloturistické zájezdy, poznávací zájezdy s plavbou lodí nebo různorodými aktivitami. Dobrodružné cesty, cesty za teplem a koupáním nebo za exotikou.
EXOTICKÉ CESTY PRO VIP PARTNERY A ZÁKAZNÍKY (EXOTIKA, NÁPADY) Zajišťujeme také exklusivní cesty s vysokým standardem a detailním zajištěním služeb pro velké korporace a VIP klienty firem. Často jsou to exotické zájezdy s velmi atraktivním programem a službami. Nabízíme nápady a „perličky“ kterými Vaše partnery překvapíte.

CESTY NA VELETRHY A KONGRESY, PRACOVNÍ A SLUŽEBNÍ CESTY Připravujeme programy a zajištění pracovních a služebních cest, cest na odborné veletrhy a kongresy, ale také poznávací programy se zaměřením na konkrétní exkurzi v partnerském podniku, nebo na konkrétní poznání jak daný obor funguje v zahraničí.Od 15 lidí a na letecké zájezdy od 4 lidí lze hovořit o skupině, pro kterou má smysl udělat speciální zájezd na zakázku s tím, že cena bude srovnatelná s běžnou nabídkou cestovních kanceláří. Takových zájezdů pořádáme desítky ročně, pro firmy, turistické oddíly, pracovní skupiny, party přátel atd.Většinou má taková skupina nějakou představu o cílové zemi, případně o počtu dní atd. Ve spolupráci s námi vznikne nakonec ideální trasa a průběh zájezdu tak, jak si skupina přeje.

Zájezdy pro pracovní kolektivy, incentivní zájezdy, pracovní cesty na výstavy a veletrhy a další cesty za poznáním a dobrodružstvím organizujeme již 20 let ! NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT !

Staňte se sami spoluautorem vlastní cesty.
KONTAKTUJTE CK NOMÁD NA:
www.nomad.cz
Smetanova 34, 591 01, Žďár n Sáz.
tel/fax: 566 623 642, 566 627 262,
e-mail: nomad@nomad.cz