KATALOG CESTOVNÍ KANCELÁŘE NOMÁD ZDARMA V PDF

Zašleme Vám do e-mailu katalog v elektronické podobě. V následujících letech Vás budeme mít v databázi, a bude Vám chodit katalog na další roky.

POZOR!!! Tištění katalog měníme pouze na internetový v PDF, který můžete prolistovat na našich stránkách www.nomad.cz. Po tvorbě nových webových stránek měníme i náš katalog. Držíme krok s moderní dobou a proto jsme se rozhodli zatím tištěný katalog nevydávat. Tímto rozhodnutím podpoříme i životní prostředí a přírodu. Zájezdy najde nyní pouze on-line. 

Položky označené * jsou povinné.

Online katalog 2022 k prolistování  ZDE

Vyplněním a zasláním, či předáním těchto údajů souhlasí zákazník s poskytnutím a zpracováním osobních dat, nutných pro evidenci CK v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zařazením do databáze zákazníků CK a využitím těchto dat pro zasláním katalogu zájezdů na další roky i prostřednictvím třetích osob. Současně žádá o zaslání katalogu na aktuální rok a katalogů na další roky vždy 1x ročně. Z tohoto rozesílání se může kdykoli odhlásit zasláním e-mailu na nomad@nomad.cz, nebo s využitím kontaktního formuláře.

Zeptejte se nás

Cestovní kancelář Nomád - katalog

Katalog 2022 - KE STAŽENÍ

Zde najdete katalog zájezdů 2022 ke stažení.

Katalog si můžete prohlédnout online zde nebo si stáhnout do počítače. Pro rok 2022 nezasíláme katalogy poštou - výše uvedené elektronické možnosti nezatíží životní prostředí.