Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz www.info-vysocina.cz
 
OKRUH KALIFORNIÍ, GRAND CANYON A MEXIKO

OKRUH KALIFORNIÍ, GRAND CANYON A MEXIKO

Zájezd nejen do Kalifornie, ale s přesahem i do Nevady, Arizony a se symbolickým výletem do Mexika. Pacifi cká protiváha New Yorku Los Angeles s Hollywoodem a Beverly Hills, nejkrásnější město USA San Francisko, Mekka světáků a gamblerů Las Vegas, pohodové San Diego a přeshraniční mexická Tijuana. Úchvatné národní parky Grand Canyon, Death Valley, Joshua Tree, Sequoia, Yosemite, přírodní scenérie a překrásné pacifické pobřeží.

Termíny

Termín Cena  
24.05. - 07.06.2020 (č. 301)75 990,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Los Angeles. Let do jižní Kalifornie, do největšího města amerického Západu. Downtown s radnicí a mexickou Olvera Street. Hollywood Boulevard se známým chodníkem slávy, Čínské divadlo - místo konání premiér hollywoodských filmů. Griffith park a observatoř.

3.-4.den: San Diego, Tijuana (Mexiko). San Diego: starosvětská Gaslamp Quarter, jedinečné oceanárium Sea World s kosatkami nebo ZOO s pandami, řazené mezi absolutní světovou špičku. Ostrov a hotel Coronado (film Někdo to rád horké), pláže Pacifi ku. Muzeum letadlové lodi USS Midway. Podvečerní návštěva Mexika aneb „Welcome to Tijuana: Tequila, sex and marijuana…“, ochutnávka výborné místní kuchyně, ale také možnost nákupů v duty free zóně.

5.-6.den: Grand Canyon N.P., Las Vegas. Přejezd přes Mohavskou poušť s bizarními sukulenty Joshua Tree. Největší (objemem) a nejslavnější kaňon světa, vyhloubený řekou Colorado. Možnost vyhlídkového letu nebo prohlídka z místního vyhlídkového autobusu. Večer v zářícím městě hazardu a zábavy Las Vegas: kasina, rulety, neony.

7.-9.den: Area 51, Death Valley N.P., Sequoia N.P., Yosemite N.P. Jízda po Extraterrestrial Highway poblíž tajné vojenské základny Area 51 obestřené legendami, obchody se suvenýry s „mimozemšťany“. Nehostinné Údolí smrti - nejhlubší místo USA a druhé nejteplejší místo světa (57 °C). Největší stromy světa - sekvoje staré až 2500 let. Jeden z nejkrásnějších národních parků USA: pěší výlet ke třetímu nejvyššímu vodopádu světa - Yosemite Falls (739 m), nejvyšší kolmá skalní stěna světa El Capitan. Krásné, ledovcem vymodelované údolí.

10.-11.den: San Francisco. Přes Berkeley se slavnou univerzitou do San Franciska: most Golden Gate, Chinatown, historická tramvaj-lanovka, Coit Tower, North Beach a přístav Fisherman ´s Wharf s výhledem na legendární ostrov-vězení Alcatraz. Haight-Ashbury s viktoriánskými domy, kolébka hnutí hippies. Vyhlídka Twin Peaks.

12.-13.den: San Francisco - Los Angeles. Po scénické pacifické silnici s výhledy na hory i skalnaté pobřeží, pláže, útesy a kaňony na jih kolem Silicon Valley, sídla nejmocnějších technologických světových firem. Steinbeckův Monterey: Cannery Row, umělecký a bohémský Big Sur. Kolem Vandenbergovy letecké základny do univerzitní Santa Barbary a po Americké riviéře zpět do Los Angeles. Mondénní a luxusní Malibu, kde žijí desítky hvězd od Toma Hankse po Lady Gaga. Santa Monica: molo, kde končí Route 66, pláž Pobřežní hlídky.

14.-15.den: Los Angeles - Praha. Okázalá sídla celebrit v Beverly Hills, slavné hotely, bary a filmové lokace, luxusní obchody na Rodeo Drive. Alternativně návštěva fi lmových studií Universal nebo Disneylandu (individuálně). Odlet domů.

OKRUH KALIFORNIÍ, GRAND CANYON A MEXIKO

Délka tras: letadlem 20 000 km, minivanem 3200 km, pěšky 4x 4-10 km (volitelně)
Počasí: vzduch 18-34 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (301): 24.5. - 7.6. 2020
cena v Kč: 75 990,-

V ceně je: Doprava. Vstupy do národních parků. Ubytování a snídaně. Český průvodce (a řidič), zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase pronajatý minivan řízený průvodcem, někdy MHD ve velkých městech. Ubytování: 13x motely a hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 18 700 Kč (13x). Strava: 13x snídaně.

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-San Diego - USA (2010, Antonin Pliska)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška