Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz www.info-vysocina.cz
 
JIŽNÍ KOREA

JIŽNÍ KOREA

Korejský poloostrov v dráždivé a lákavé kombinaci. Obávaná severní část, v níž se vrátíte do minulosti jak z dob uctívání Stalina či Maa. Jenže KLDR se také rychle proměňuje a mnohé dnes již není takové jaké bývalo a jaké byste čekali. Jižní část území stejného národa, která naopak patří mezi nejvyspělejší a nejdravější ekonomické tygry Asie. Obří metropole Soul, historické památky z dob dávných říší, nejpřísněji střežená hranice světa u 38. rovnoběžky i malebné horské a pobřežní scenérie s nesčetnými vodopády na obou jejích stranách.

Termíny

Termín Cena  
14.05. - 23.05.2020 (č. 961)55 590,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 961: OKRUH PO JIŽNÍ KOREJI

1.-3.den: Praha - Soul. Let do korejské metropole. Soul: královský palác Kjongbokkung, Modrý dům - sídlo prezidenta, park Namsan: Soulská věž - pohled na město z celkové výšky 483 m, Památník války aj.

4.-5.den: Soul - N.P. Wolchulsan - Pusan. Přejezd na jih země. Pěší výlet v N.P. Wolchulsan s bizarními skalními útesy. Dinosauří park s nalezištěm kostí a otisků stop včetně nejstarších ptačích. Přejezd do Pusanu.

6.den: Pusan. Nejvýznamnější přístav a druhé město země - Pusan: chrám Beomeosa, Dongnae - největší termály Asie, Pusanská věž. Tongdosa - nejslavnější buddhistický chrám v Koreji.

7.-8.den: Pusan - N.P. Kjongdžu - Soul. Přejezd na severovýchod k Japonskému moři. Jeden z nejdůležitějších historických areálů v celé Asii - národní park Kjongdžu: chrámy, paláce a hroby dynastie šamanského království Silla. Sokkuramská jeskyně se slavnou sochou Buddhy. Návrat do Soulu.

9.-10.den: Pchanmundžom. Soul - Praha. Výlet do rozdělené obce Pchanmundžom na nejostřeji střežené hranici světa: pohledy do KLDR na vesnici Propagandy s největší vlajkou na světě. (Za pár dní ji někteří z vás uvidí i z druhé strany). Odlet domů.

Pozn. Podklady pro vyřízení víz je třeba dodat do CK nejpozději 9 týdnů před odjezdem.

JIŽNÍ KOREA

Délka tras: letadlem 22 000 km, po zemi (minibusy, vlaky a auty) 4500 km, pěšky 6x 3-8 km (volitelně) - vše pro 963
Počasí: vzduch 18-26 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (961): 14.5. - 23.5. 2020
cena v Kč: 55 590,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a strava. Český průvodce, v KLDR i místní průvodci a organizátoři po celou dobu pobytu, v Rusku a Číně dle potřeby. Zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Vlaky (včetně vysokorychlostního KTX), busy, minivany, metro, popř. taxi (961). Ubytování: 8x tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl (961). 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek - 961: 6900 Kč (8x). Strava: V Jižní Koreji snídaně.


Možnost spojení tras 961 a 962 do zájezdu 963 s kompletním programem v termínu: 14.5. - 2.6. 2020, cena v Kč: 115 990,-

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška