Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
BUKOVÉ HORY - TERMÁLY, JESKYNĚ A VÍNO

BUKOVÉ HORY - TERMÁLY, JESKYNĚ A VÍNO

Ideální podzimní výlet pro celou rodinu do maďarských Bukových hor. Kouzelného kraje vrchů porostlých nádherně zbarvenými listy (nejen) bukových lesů, s krasovými jeskyněmi, historickými městy a malebnými vesničkami s vinnými sklípky i termálními prameny. Zájezd je kombinací pohodových procházek, netradičního poznávání včetně jízd lesními železnicemi, ochutnávek výborných vín a lahodné maďarské kuchyně i lenošení ve vyhřátých koupalištích s teplou léčivou vodou. V ceně zájezdu je vstup do termálů v Bogácsi i obě úzkokolejky.

Termíny

Termín Cena  
09.10. - 13.10.2019 (č. 141)7 590,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Bogács, Údolí Szalajky, Egerszalók. Přejezd do lázní Bogács v malebném kraji Bukových hor. Večerní relaxace v bazénech. Výlet lesní úzkokolejkou do národního parku Bükk. Údolím říčky Salajky krajinou vodopádů, peřejí, jezírek (jeskyně Istállós-köi s pozůstatky pravěkého osídlení, Závojový vodopád aj.). Věž tisíciletí s výhledem na Bukové hory. Pobyt v lázních Egerszálok s travertinovými terasami připomínajícími Pamukkale. Lázně Demjén s obřím komplexem jeskynních i venkovních bazénů.

3.-4.den: Eger, Szépasszonyvölgy, Miskolc, Tapolca. Starobylý Eger s minaretem, historickým centrem s bazilikou a hradem, termálním areálem i muzeem Beatles. Údolí krásné paní s desítkami vinných sklepů s výborným vínem (proslulá „Býčí krev“ Bikavér). Miškolc a jeho blízké okolí na okraji Bukových hor. Oblíbená rezidence maďarských králů - středověký hrad Diósgyör. Lesní úzkokolejkou do klimatických lázní Lillafüred. Hotel Palota, jezero Hámori-tó, vodopády, zahrady, možnost návštěvy jeskyně sv. Štěpána. Pobyt v komplexu unikátních jeskynních lázní ve čtvrti Tapolca, jedny z nejkrásnějších v Evropě.

5.den: Bogács - N.P. Aggtelek - Žďár nad Sázavou. Odjezd do Aggteleckého krasu. Možnost návštěvy největší maďarské jeskyně Baradla (UNESCO): 20 m krápník Hvězdárna (jeden z nejdelších na světě), 120 m dlouhá Síň obrů aj. Odjezd domů.

BUKOVÉ HORY - TERMÁLY, JESKYNĚ A VÍNO

Délka tras: autobusem 1600 km, pěšky 3x 2-5 km (volitelně)
Počasí: vzduch 10-20 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Uherské Hradiště

Termín (141): 9.10. - 13.10. 2019
cena v Kč: 7 590,-

V ceně je: Doprava autobusem, 4x ubytování v areálu termálních lázní Bogács včetně každodenního vstupu do termálního koupaliště - po 2 osobách, ve 2-4 lůžkových apartmánech (oddělené ložnice) s příslušenstvím a vybavenou kuchyňkou, 2x jízda po lesní železnici, český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška