Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY

SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY

Země v srdci Evropy, sevřená mezi Alpami a Středozemním mořem. Sněhem pokryté vrcholky, tyrkysově zelené řeky, přírodní poklady s harmonickou architekturou, půvabnou venkovskou kulturou a sofistikovanou kuchyní.

Termíny

Termín Cena  
01.07. - 07.07.2019 (č. 095)9 690,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Kranj. Přes Rakousko do Slovinska. Prohlídka města Bled: možnost ochutnávky místní speciality kremšity, fakultativně lodí po Bledském jezeře na ostrov s kostelíkem Nanebevzetí Panny Marie, Bledský hrad na skále nad jezerem. Soutěska Vintgar, pěšky po dřevěných chodníčcích k vodopádu. K jezeru Bohinj, možnost výjezdu lanovkou na vrchol Vogel s panoramatickými výhledy na jezero. Vodopád Savica.

3.den: Velká planina, Logarská dolina. Procházka mezi dřevěnými pastýřskými domečky na Velké planině, možnost ochutnat tradiční slovinské pokrmy. Přejezd do malebného údolí Logarská dolina, jednoho z nejfotogeničtějších míst v srdci Kamnicko-savinjských Alp, pěšky k vodopádu Rinka (90 m).

4.den: Kranj - Portorož. Škofia Loka - údajně nejstarší místo Slovinska: prohlídka historického jádra s barevnými fasádami měšťanských domů. Unikátní Predjamský hrad postavený pod vysokou skalní stěnou. Jedinečné krasové útvary Škocjanských jeskyní (UNESCO). Přejezd k pobřeží Jaderského moře, přístavní město Koper: historické centrum, promenáda, ochutnávka místních vín.

5.den: Portorož, Piran. Koupání a pohoda na jediné písečné pláži ve Slovinsku. Procházka do středověkého městečka Piran na výběžku pobřeží s klidnou a působivou atmosférou: romantické starobylé uličky, hradby, kostel s unikátním Ježíšem na kříži.

6.-7.den: Portorož - Lublaň - Žďár nad Sázavou. Dopoledne koupání, odjezd do hlavního města Slovinska Lublaně s bohatou historií. Prohlídka města: uličky historického centra s restauracemi, promenáda podél řeky Lublaňky, možnost vyjet zubačkou na hrad nad městem. Přes Rakousko návrat domů.

SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY

Délka tras: autobusem 1800 km, pěšky 3x 3-15 km (volitelně)
Počasí: vzduch 19-25 °C, voda 19-22 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Bratislava

Termín (095): 1.7. - 7.7. 2019
cena v Kč: 9 690,-

V ceně je: Doprava autobusem, 4x ubytování v hotelu se snídaní (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška