Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
PETROHRAD A PETRODVORCE LETECKY

PETROHRAD A PETRODVORCE LETECKY

Druhé největší město Ruské federace Petrohrad - město se širokými bulváry, parky a pobřežními promenádami. Historické a architektonické skvosty „Benátek Severu” - Petrohradu a jedinečného parku Petrodvorce, letní rezidence cara Petra Velikého, jehož dominantou je Velký palác.

Termíny

Termín Cena  
12.06. - 16.06.2019 (č. 091)24 290,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Praha - Petrohrad. Odlet do Petrohradu, transfer do hotelu, ubytování, večerní procházka po okolí.

2.den: Petrohrad. Prohlídka Petrohradu: historické centrum, Palácové náměstí, proslulá galerie Ermitáž - jedno z největších muzeí na světě s ohromující sbírkou světově známých umělců a sochařů. Zimní palác (bývalé sídlo carů). Srdce a duše Petrohradu - Něvský prospekt, bulvár s čilým denním i nočním životem, s obchody, kavárnami a restauracemi.

3.den: Carskoje selo. Návštěva barokního areálu Petrodvorce - okázalého letního sídla ruských carů. Palác Petra Velikého, Velká kaskádová vodní třída s impozantní soustavou vodotrysků a desítky pozlacených soch. Honosný Kateřinský palác s legendární Jantarovou komnatou, která už mnoho let usiluje o zápis mezi novodobé divy světa. Součástí výletu je i typická ruská večeře o několika chodech v restauraci Podvorye, kde si budete připadat jako v pohádce o Mrazíkovi. Návrat do Petrohradu.

4.den: Petrohrad. Pokračování prohlídky města: nejstarší budova ve městě Petropavlovská pevnost, symbol Velké říjnové revoluce křižník Aurora, Chrám Kristova Vzkříšení se vzácnými mozaikami, vybudovaný ve staroruském stylu a nápadně připomínající chrám Vasila Blaženého v Moskvě. Pravoslavná Katedrála sv. Izáka s velkou pozlacenou kopulí. Večer jedinečný zážitek - plavba lodí s pozorováním fenoménu „Bílé noci“ s otvíráním mostů na Něvě.

5.den: Petrohrad - Praha. Poslední možnost nákupů a odlet do Prahy.

PETROHRAD A PETRODVORCE LETECKY

Délka tras: letadlem 2900 km, pěšky 3x 2-7 km (volitelně)
Počasí: vzduch 18-21 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (091): 12.6. - 16.6. 2019
cena v Kč: 24 290,-

V ceně je: Letecká doprava včetně tax a poplatků. Pronajatá a místní doprava, letištní transfery. Ruské vízum a jeho vyřízení, povinná registrace. Vstupné do Ermitáže a Zimního paláce, vstup do Petrodvorce, Kateřinského paláce a Jantarové komnaty, večeře v restauraci Podvorye, plavba lodí, 4x ubytování v hotelu se snídaní (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, příplatek za 1-lůžkový pokoj 4300 Kč). Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška