Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (CHATKY)

BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (CHATKY)

Pohodově po poklidných cyklostezkách krajem prodchnutým historií, obývaném Galy i Římany, plným románských staveb, středověkých center měst, kostelů, bazilik a klášterů. Krajem vinic a vinných sklípků, sýrů a šneků, po zelených stezkách Burgundska podél kanálů, řek a jezer… Vždy s možností volby ubytování - v kempech pod stanem či v chatkách a mobilhomech.

Termíny

Termín Cena / chatky  
26.08. - 02.09.2018 (č. 1455)8 490,- Kč / 11 790,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-3.den: Žďár nad Sázavou - Cormatin - Creches. Autobusem přes Německo do Francie. Z Cormatinu na kole zvlněnou krajinou Beaujolais, mezi poli a vinicemi do historického Mâconu. Po Zelené stezce Val Lamartinien malebnými vesničkami kolem středověkého hradu Berzé-le-Châtel do starobylého městečka Cluny se slavným opatstvím a romantickou atmosférou.

4.den: Cormatin - Tournus - Cormatin. Zelenou stezkou přes středověkou vesničku Brancion do města Tournus, proslaveného svým 900 let starým hradem. Jízda vinařskou oblastí Chardonnay, výjezd na Mont St-Romain s panoramatickou vyhlídkou. Autobusem k Beaune.

5.den: Beaune - Autun - Beaune. Cyklostezkou do starobylého města Autun, římské brány, románská katedrála St-Lazare, antické Théatre Romain, muzeum Rolin s keltskými památkami. Ochutnávka vína v tradičním sklípku.

6.den: Beaune - Dijon - Beaune. Po cyklostezkách mezi vinicemi ve Zlaté pahorkatině, Dijon - hlavní město Burgundska a historické sídlo burgundských vévodů: středověké centrum, katedrála, hrázděné domy a paláce.

7.-8.den: Beaune - Žďár nad Sázavou. Hradbami obklopené Beaune - metropole burgundského vinařství, stojící na podzemních sklepích: unikátní středověký špitál, muzeum vína. Možnosti výjezdů do kopců Cote d'Or v okolí s návštěvami soukromých vinic a ochutnávkami. Naložení kol, přejezd přes Německo domů.

BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (CHATKY)

Obtížnost: 1-2, doporučujeme cross
Délka tras: autobusem 2800 km, na kole 0-300 km
Počasí: vzduch 25-30 °C
Odjezdy: Brno, Žďár n. Sáz., Jihlava, Praha, Plzeň

Termín: 26.8. – 2.9. 2018
cena v Kč/*chatky: 8 490,-/*11 790,

V ceně je: doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 5x ubytování v kempech (*4-lůžkových chatkách a mobilhomech s dvěma oddělenými ložnicemi), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.
1455 BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA: http://www.bikemap.net/en/r/4367548/

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška