Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (MOBILHOMY)

BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (MOBILHOMY)

Pohodově po poklidných cyklostezkách krajem prodchnutým historií, obývaném Galy i Římany, plným románských staveb, středověkých center měst, kostelů, bazilik a klášterů. Krajem vinic a vinných sklípků, sýrů a šneků, po zelených stezkách Burgundska podél kanálů, řek a jezer… Vždy s možností volby ubytování - v kempech pod stanem či v chatkách a mobilhomech.

Termíny

Termín Cena / mobilhome  
10.09. - 15.09.2019 (č. 1261)7 590,- Kč / 8 990,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Dijon - Mersault. Autobusem přes Německo do Francie. Dijon - hlavní město Burgundska a historické sídlo burgundských vévodů: středověké centrum, katedrála, hrázděné domy a paláce. Po cyklostezkách mezi vinicemi ve Zlaté pahorkatině na místo ubytování.

3.den: Autun. Cyklostezkou do starobylého města Autun, římské brány, románská katedrála St-Lazare, antické Théatre Romain, muzeum Rolin s keltskými památkami. Ochutnávka vína v tradičním sklípku.

4.den: Cluny, Brancion, Chalon sur Saone. Do starobylého městečka Cluny se slavným opatstvím a romantickou atmosférou. Dále přes Brancion se středověkým centrem s kamennými domy a hradem a na kole do historického Chalon sur Saone s náměstím s původními hrázděnými domy a gotickou katedrálou. Místní speciality, víno.

5.-6.den: Beaune - Žďár nad Sázavou. Na kole do hradbami obklopeného Beaune - metropole burgundského vinařství, stojící na podzemních sklepích: unikátní středověký špitál, muzeum vína. Dle času dále stezkami vína směrem na Chalon sur Saone. Naložení kol, přejezd přes Německo domů.

BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (MOBILHOMY)

Obtížnost: 1-2, doporučujeme cross
Délka tras: autobusem 2600 km, na kole 0-190 km
Počasí: vzduch 25-30 °C
Odjezdy: Brno, Žďár n. Sáz., Jihlava, Praha, Plzeň

Termín (1261): 10.9. - 15.9. 2019
cena v Kč/*mobilhome: 7 590,-/*8 990,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 3x místní polopenze, 3x ubytování v kempech (*4-lůžkových mobilhomech s dvěma oddělenými ložnicemi), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.
126 BURGUNDSKO - KRAJEM VÍNA (MOBILHOMY): https://www.bikemap.net/en/r/4706077/

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška