Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY, PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN

SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY, PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN

--------------------GARANTOVANÝ ODJEZD------------------------- Prožijte přelom roku 2017 a 2018, resp. 2018 a 2019 v exotickém prostředí tropických Filipín se sopkami, vodopády, jezery a soutěskami a především na plážích řazených mezi nejkrásnější na světě! Zájezd je možné si prodloužit o volitelný výlet na překrásný ostrov Palawan.

Termíny

Termín Cena  
27.12. - 13.01.2018 (č. 1072)83 490,- KčNelze se přihlásit
27.12. - 13.01.2019 (č. 1074)83 890,- Kč       sleva 3 300,-přihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDŮ 1072, 1074: SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY - PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN

1.-2.den: Praha - Manila. Odlet na Filipíny. Největší ostrov Luzon a hlavní město Manila: Čínský hřbitov u Chinatownu, pevnost Santiago a katedrála ve čtvrti Intramuros s klášterem sv. Augustina (UNESCO), návštěva filipínské mše se zpěvy a všeobjímající atmosférou. Park Rizal, lidové tržnice i luxusní obchodní galerie.

3.-6.den: Manila - Boracay. Odlet do střední části Filipín na souostroví Visayas. Pobyt na prohřátém ostrově Boracay, jehož 5 km dlouhá Bílá pláž lemovaná palmami s jemným pískem a smaragdovým mořem je řazena mezi deset nejkrásnějších pláží světa. Rozloučení se starým rokem a oslava nového. Dny rajské pohody: slunění, koupání, možnost výletů se šnorchlováním na korálových útesech. Jedinečné lokality pro potápěče, možnosti krátkodobých kurzů i pro začátečníky. Pravé filipínské masáže, diskotéky, bary, kulinářské speciality. Možnosti různých výletů na domorodých loďkách kolem ostrova, rybaření, golfu…

7.den: Boracay - Manila. Návrat zpět na Luzon do Manily.

8.-9.den: Taal, Pagsanjan. Na jih Luzonu k vulkanickému kalderovému jezeru Taal. Výlet loďkou (vinta) na ostrov s novým kráterem. Pagsanjan: na kanoích vzhůru peřejemi obřím kaňonem s liánami a vodopády (kulisy pro kultovní film F.F. Coppoly Apokalypsa), na bambusových vorech pod mohutný vodopád v hrdle soutěsky. Dopolední návštěva kohoutích zápasů - národní zábavy s nepopsatelnými výkony sázkařů.

10.den: Manila, *Pinatubo. Celodenní pobyt v hlavním městě. *Fakultativně celodenní výlet ke kráteru vulkánu Pinatubo, dějišti katastrofické sopečné erupce (v r. 1991): jízda džípem tufovými kaňony, pěší výlet, koupání v kráteru.

11.den: Manila - Palawan. Odlet z Manily na ostrov Palawan, nejodlehlejší, nejpanenštější a asi nejmalebnější ze všech filipínských ostrovů.

12.-16.den: Palawan. Hlavní středisko ostrova Puerto Princesa. Krokodýlí farmy. Sabang: výlet lodí podél vápencových útesů k obří jeskyni sv. Pavla, tropická fauna a flóra stejnojmenného národního parku, člunem proti proudu podzemní řeky v impozantním jeskynním systému. El Nido: souostroví Bacuit - jedna z nejkrásnějších tropických scenérií na světě. Desítky ostrůvků, vysokých krasových homolí nad tyrkysovým a smaragdovým mořem. Skryté laguny, panenské pláže, souvislý porost primární džungle. Šnorchlování, potápění na korálových útesech, považovaných za jedny z nejzachovalejších i nejkrásnějších na celém světě.

17.-18.den: Palawan - Manila - Praha. Let zpět do Manily a domů.

SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY

Délka tras: letadlem 25 000 km, místní dopravou 500 km, pěšky 3x 4-6 km (volitelně)
Počasí: vzduch 28-33 °C, voda 28-30 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (1072): 27.12. - 13.1. 2018
cena v Kč: 83 490,-

Termín (1074): 27.12. - 13.1. 2019
cena v Kč: 83 890,-

V ceně je: Doprava. Výlet na kánoích a bambusových vorech u Pagsanjanu, loďky po jezeře Taal. Výlet lodí po moři do N.P. sv. Pavla a po podzemní řece. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby. Zdravotní připojojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Filipíny, vnitrostátní zpáteční lety na Boracay (Panay) a na Palawan včetně tax a poplatků (ale bez odletových tax - celkem cca 5-10 USD). Loď Caticlan - Boracay a zpět. Nájemní (minibusy s místními řidiči) i veřejná (komfortní dálkové autobusy, výlet tradičním jeepney). Ubytování: Hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. Silvestrovský pobyt na Boracay (4 noci) je v příjemném hotelu u pláže. 1-lůžkový pokoj za příplatek 12 800 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, během výletů 8. a 9.den i 2x oběd.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška