Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - PRODLOUŽENÍ O IGUAZÚ A RIO DE JANEIRO

PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - PRODLOUŽENÍ O IGUAZÚ A RIO DE JANEIRO

--------------------GARANTOVANÝ ODJEZD------------------------Jihoamerická Patagonie - drsná krajina kousek od Jižního pólu, sen mnoha cestovatelů. Divukrásné národní parky Argentiny a Chile, ledová Ohňová země, obří argentinská metropole Buenos Aires v ústí Río de La Plata veletoků Paraná a Uruguay do Atlantiku. Kultura, exotické rostlinstvo i živočišstvo jižních horských a subpolárních oblastí, chilské tichomořské fjordy, nejkrásnější ledovec světa i panoramata nejvyššího pohoří Ameriky. Pro „ohřátí“ v subtropech a mimořádný zážitek na závěr - možnost prodloužení o výlet k snad nejkrásnějším vodopádům na světě a do Ria.

Termíny

Termín Cena  
22.11. - 10.12.2018 (č. 482)102 990,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 482: PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - PRODLOUŽENÍ O IGUAZÚ A RIO DE JANEIRO

1.den: Praha - Buenos Aires. Let do hlavního města Argentiny.

2.-3.den: Buenos Aires - El Calafate - El Chaltén. Přelet hluboko na jih kontinentu do Patagonie. El Calafate na březích jezera Lago Argentino. Výlet k údajně nejkrásnějšímu ledovci světa Perito Moreno. Přejezd do El Chaltén.

4.-6.den: El Chaltén - Puerto Natales. Dva dny v N.P. Los Glaciares: jeden z nejúchvatnějších horských masivů And - Fitzroy, vyhlídka na špici Cerro Torre (3128 m). Návrat do El Calafate a dále do Chile k fjordům Pacifiku.

7.den: Torres del Paine. Pěší výlet ve světoznámém N.P. Torres del Paine: působivé výhledy na obří skalní věže (torres) a barevné vrcholy Los Cuernos. Návrat do Puerto Natales.

8.den: Puerto Natales - Punta Arenas. Na jih do přístavu Punta Arenas na březích Magalhaesova průlivu. Prohlídka izolova- ného města. Možnost výletu k vnitřnímu zálivu Seno Otway nebo Isla Magdalena s kolonií tučňáků Magalhaesových.

9.-11.den: Punta Arenas - Ushuaia. Přes Magalhaesovu úžinu do Ohňové země. Návrat do Argentiny. Ushuaia - nejjižnější město Ameriky i celého světa. Výhledy od ledovce Martial. Tierra del Fuego - národní park „na konci světa“. Možnost projížďky vězeňským vláčkem nebo výletu lodí po průlivu Beagle. Přelet zpět do Buenos Aires.

12.den: Buenos Aires. Prohlídka hlavního města Argentiny u ústí Rio de La Plata: prezidentský palác, parlament, radnice, katedrála, bohémská čtvrť San Telmo aj.

13.-14.den: Buenos Aires - Iguazú. Přelet na sever do N.P.Iguazú (UNESCO): monumentální (až 2,5 km široké) vodopády na řece Iguazú na rozhraní Argentiny, Brazílie a Paraguaye.

15.-16.den: N.P. Iguazú - Rio de Janeiro. Výhledy na vodopády z argentinské i brazilské strany, výlet k Ďáblovu chřtánu - nejobdivovanější i nejděsivější části vodopádů. Procházky v národním parku, pozorování fauny i flóry, koupání. Možnost letu vrtulníkem nad vodopády. Odlet na pobřeží Atlantiku.

17.-19.den: Rio de Janeiro - Praha. „Bůh stvořil svět v 6 dnech, sedmý strávil v Riu“: Pao de Acúcar (Homole cukru, 396 m) a Corcovádo (Hrbáč, 710 m) se sochou Krista, slavné pláže Copacabana, stadion Maracaná. Odlet domů.

PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - PRODLOUŽENÍ O IGUAZÚ A RIO DE JANEIRO

Délka tras: letadlem 33 000 km, po zemi 1300 km (busy, minibusy), loděmi 100 km, pěšky 5x 4-12 km (volitelně) - vše pro 482
Počasí: od subpolárního či vysokohorského po tropické, velké rozdíly teplot (vzduch 6-32 °C)
Nástupní místo: Praha

Termín (482): 22.11. - 10.12. 2018
cena v Kč: 102 990,-

V ceně je: Doprava. Vstupy do národních parků Los Glaciares, Torres del Paine a Tiera del Fuego. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Argentiny a přelety Buenos Aires - El Calafate, Ushuaia - Buenos Aires a Buenos Aires - Iguazú - Rio včetně tax a poplatků, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi), trajekty. Ubytování: Turistické hotely a penziony (2-lůžkové pokoje). 1-lůžkový pokoj za příplatek 13 300 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ (8.2.-1.3.2013, klienti a průvodci zájezdů)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška