Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
OD LA PLATY K PACIFIKU - ARGENTINA, CHILE

OD LA PLATY K PACIFIKU - ARGENTINA, CHILE

Vydatná ochutnávka z bohatého a pestrého kaleidoskopu krás, které nabízí Jižní Amerika. Estuárové ústí Río de la Plata, kam ústí veletok Paraná, rozlehlé argentinské pampy, unikátní ekosystém poloostrova Valdés s bohatou mořskou faunou - „Atlantické Galapágy“. Proslulé vinné sklípky v Mendóze, hradba And s nejvyšší horou západní i jižní polokoule - Aconcaguou i tři nejevropštější metropole Jižní Ameriky - Buenos Aires, Santiago de Chile a Montevideo.

Termíny

Termín Cena  
04.03. - 18.03.2018 (č. 471)79 990,- KčNelze se přihlásit
03.03. - 17.03.2019 (č. 473)79 990,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 471, 473: ARGENTINA, CHILE

1.den: Praha - Buenos Aires. Let do Jižní Ameriky.

2.-3.den: Buenos Aires. Prohlídka metropole Argentiny: historické jádro s prezidentským palácem, parlamentem, radnicí a katedrálou, „Argentinský Slavín“ La Recoleta, mj. s hrobkou Evity Perón. Bohémská a umělecká čtvrť San Telmo s kavárnami a tržišti, La Boca s pestrobarevnými domky, tančírnami tanga a stadionem La Bombonera, nejslavnějšího klubu země - Boca Juniors.

4.-7.den: Poloostrov Valdés. Přelet na jih do Patagonie. Pozemský ráj zvířat v přírodní rezervaci na poloostrově Valdés (UNESCO) na atlantickém pobřeží. Možnosti výletů za pozorováním velryb a kosatek, delfínů, tučňáků, tuleňů či lvounů. Koupání pro otužilé, možnost potápění nebo šnorchlování. Přelet na severozápad do Mendózy.

8.-11.den: Mendóza - Santiago de Chile. Mendóza - město sadů a vinic na rozhraní pamp a velehor. Možnost návštěvy slavných vinných sklepů s ochutnávkou nebo výletů do okolí (termály). Jízda do N.P. Aconcagua s fascinujícími scenériemi barevných skal a hradbou šestitisícovek (kulisy filmu Sedm let v Tibetu). Přírodní úkaz Incký most - barevná skalní brána vzniklá sopečnou aktivitou. Pěší výlet pod nejvyšší horou Ameriky - Aconcaguou (6959 m). Přejezd Andami do Chile.

12.-13.den: Santiago de Chile, Vina del Mar. Hlavní město Santiago de Chile: prezidentský palác, Plaza de Armas s katedrálou, tržnice, „kafe s nohama” - kavárny, kde se pánům líbí. Vrch Cerro Santa Lucia s vyhlídkou na město. Výlet na tichomořské pobřeží. Přístav Valparaíso, hlavní chilské letovisko - mořské lázně Vina del Mar: možnost koupání v Pacifiku (pro otužilejší).

14.-15.den: Santiago de Chile - Praha. Návrat domů.

OD LA PLATY K PACIFIKU - ARGENTINA, CHILE

Délka tras: letadlem 28 000 km, po zemi 600 km, pěšky 2x 4-8 km (volitelně)
Počasí: vzduch 23-29 °C (v horách chladněji), voda 16-23 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (471): 4.3. - 18.3. 2018
cena v Kč: 79 990,-

Termín (473): 3.3. - 17.3. 2019
cena v Kč: 79 990,-

V ceně je: Doprava. Permit pro vstup na poloostrov Valdés. Ubytování a strava. Český průvodce, místní dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní i vnitrostátní letecká včetně tax, veřejná (autobusy včetněkomfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi). Ubytování: Turistické hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje, většinou s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 9900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška