Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ LETECKY, 4*HOTEL - LETECKY

ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ LETECKY, 4*HOTEL - LETECKY

Andorra - miniaturní knížectví ležící v kotlině obklopené Pyrenejemi. Výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Malebně položená horská jezera orámovaná horami, turisticky atraktivní stezky ve vysokohorských výškách, zelená údolí, temně modrá jezera, jimž dominují ostré vrcholky hor. Hluboce zaříznuté kotliny s pastvinami, prudké horské říčky a burácející vodopády. Lákavé túry se skvostnými panoramatickými výhledy na fantastickou přírodní scenérii. Ubytování ve 4* horském hotelu, pokoje s balkónem, volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness centra. Večer na ubytování živá muzika.

Termíny

Termín Cena  
13.07. - 20.07.2019 (č. 033)26 950,- Kčpřihlásit se na termín
25.08. - 01.09.2019 (č. 034)27 950,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Praha - Andorra. Odlet z Prahy do Barcelony, pokračování pronajatou dopravou na ubytování do hotelu.

2.den: Vall d'Incles - Juclar. Celodenní turistika charakteristickým a zároveň nejznámějším andorrským údolím Vall d‘Incles k největším jezerům Juclar s bohatou flórou. Cestou působivé vodopády, vyhlídky na okolní horské hřebeny.

3.den: Pic de Casamanya. Celodenní turistika - výstup na magickou horu Pic de Casamanya (2740 m) je povinností každého turisty, který přijede do Andorry. Fantastické výhledy nejen z vrcholu, ale i během výstupu. Možnost nenáročné okružní túry.

4.den: Andorra la Vella. Odpočinkový den, výlet do hlavního města Andorra la Vella. Prohlídka historického středu (úzké uličky s nízkými kamennými domy, středověké kostely Sant Esteve a Sant Andreu, sídlo parlamentu z 16. stol.), možnost výhodných nákupů, případně návštěvy světově proslulých termálních lázní Caldea. Při zpáteční cestě zastávka u poutního místa, kaple patronky Andorry, zázračné Madony z Meritxellu.

5.den: Pessons. Celodenní turistika, fascinující okružní cesta okolo ledovcových jezer v údolí Pessons do impozantní kotliny orámované horami dosahujícími výšky okolo 2800 m. Možnost prodloužení trasy s výstupem na Collada dela Pessons (2792 m).

6.den: Comapedrosa. Celodenní okružní turistika v přírodním parku Comapedrosa okolo polozapomenutých farem, v obou směrech nádherné vyhlídky na nejvyšší pohoří Andorry Coma Pedrosa.

7.den: Tristaina. Turistika mezi vrcholky hor a jezery Tristaina. Kotlina s bohatou faunou i flórou, s nejvyšším vrcholem Pic de Tristaina (2882 m) s možností prodloužení o výstup na jeden z nejbližších vrcholů.

8.den: Andorra - Praha. Ráno odjezd z hotelu. Pronajatou dopravou na letiště do Barcelony, letecky do Prahy.

Pozn. V případě nepřízně počasí možnost změny programu nebo záměny vypsaných dnů.

ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ LETECKY, 4*HOTEL - LETECKY

Délka tras: letadlem 3600 km, pronajatou dopravou 450 km, pěšky 6x 3-15 km (volitelně)
Počasí: vzduch 22-35 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (033): 13.7. - 20.7. 2019
cena v Kč: 26 950,-

Termín (034): 25.8. - 1.9. 2019
cena v Kč: 27 950,-

V ceně je: letenka vč. let. tax a poplatků, transfery z/na letiště, 7x nocleh ve 4* hotelu s polopenzí (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, polopenze formou bufetu), voda a víno k večeři, welcome drink (sangría), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: jednolůžkový pokoj 4900 Kč.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška