Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
JULSKÉ ALPY A CYKLOSTEZKA ALPE-ADRIA

JULSKÉ ALPY A CYKLOSTEZKA ALPE-ADRIA

Správná cyklostezka má mít pořádný cíl. A co může být lepším cílem pro suchozemce, než dojet k moři. Známá cyklostezka Alpe-Adria sice začíná už v Salzburku, ale my pojedeme jen italskou část, protože je celá z kopce. Zpočátku vede 40 km po zrušené železnici – klesání po kvalitním asfaltu. Na cestě je mnoho významných historických měst – stačíme prohlédnout jen sem tam něco. Vzhledem k podpůrnému autobusu, který sleduje celou trasu je možno kdykoliv se kousek svézt autobusem. Na závěr nás čeká město Grado - takové malinké Benátky s několika ostrovy a mosty.

Termíny

Termín Cena  
03.07. - 08.07.2018 (č. 1453)10 490,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Plzeň - Albergo al Sole. Ráno odjezd a večerní příjezd do hotelu Špik ve Slovinsku, večeře, ubytování.

2.den: Sella Nevea - Montaš - Predil - Tarvisio. Autobusem do sedla Sella Nevea, možnost výjezdu k salaším pod Montašem (6km) - občerstvení na salaši, nádherné výhledy na masiv Montaše a Kaninu. Sjezd k jezeru Predil, koupání. Dále sjezd do Tarvisia a po zrušené železnici do místa ubytování.

3.den: K Fusinským jezerům, Tarvisio - Pontebba - Chiusaforte - Resiutta. Na kole k Fusinským jezerům, dále jízda po zrušené železnici s mnoha mosty a tunely: Fusine - Tarvisio - Pontebba - Chiusaforte - Resiutta-Moggio Udinese. Návrat autobusem do hotelu.

4.den: Venzone, Buia - Udine. Přejezd autobusem do Venzone (prohlídka středověkého města) dále na kole: Buia - Ara Grande - Tavagnaccio - Udine. Ubytování v Udine.

5.-6.den: Udine - Grado, Praha. Na kole po cyklotrase Udine - Palmanova (prohlídka pevnostního města) - Aquileia (významné římské a ranně křesťanské památky) - Grado - koupání v moři, návrat autobusem domů.

JULSKÉ ALPY A CYKLOSTEZKA ALPY-ADRIA

Obtížnost: 1-3 nejlépe treková kola, možno silniční
Délka tras: autobusem 2100 km, na kole 0-200 km
Počasí: vzduch 20-26 °C
Odjezdy: Praha, Plzeň

Termín (1453): 3.7. - 8.7. 2018
cena v Kč: 10 490,-

V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, 3x ubytování v hotelu Špik ve dvoulůžkových pokojích, 3x polopenze v hotelu Špik formou bohatého bufetu, 1x ubytování v hotelu Cristallo v Udine, 1x snídaně v hotelu Cristallo v Udine, vstup do hotelového bazénu Aqua Larix v hotelu Špik, prostor pro kola v hotelech, možnost usušení bot a oděvů, možnost umytí kol, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály.
V ceně není: Zbývající strava, sauna v relaxačním centru (11,-€), nápoje k večeři, vstupy, lanovky a další.
Příplatek za 1-lůžkový pokoj: 2100,-Kč/pobyt


1453 JULSKÉ ALPY A CYKLOSTEZKA ALPE-ADRIA: https://www.bikemap.net/cs/r/4287535/

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška