Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
JEZERA LAGO MAGGIORE, COMO A VARESE NA KOLE

JEZERA LAGO MAGGIORE, COMO A VARESE NA KOLE

Cyklistika v klidnější jezerní oblasti severní Itálie, mezi rozlehlými jezery Maggiore a Como, sevřenými atraktivními horami, ale přitom s možnostmi nenáročné cyklistiky údolími řek v příjemném klimatu místních letovisek. Krásná příroda, bujná vegetace, vyhlídky z hor na které vyjedeme lanovkou, atraktivní Borromejské ostrovy, hrady, rybářské vesnice i pobřežní promenády pompézních lázeňských měst s nádhernými parky, zámky a historické památky.

Termíny

Termín Cena  
10.09. - 15.09.2019 (č. 1271)10 690,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Lago di Como - Varese. Autobusem přes Německo do Itálie do jezerní oblasti. Na kole z Colico s kamenitými i písčitými plážemi podél jezera Lago di Como do Lecco. Možnost vycházky z Varenny ke zřícenině Castello di Vezio s impozantní vyhlídkou. Možnost kratší trasy na kole pohodově podél řeky Addy do Morbegno a zpět s koupáním.

3.den: Lago di Varese. Na kole odpočinkově po cyklostezce okolo jezera Lago di Varese a mezi loukami po dřevěném mostě podél břehů Lago di Comabbio do města Angera s muzeem a promenádou pod nedobytnou pevností a zámkem Rocca di Angera na ostrohu.

4.den: Lago Maggiore a Borromejské ostrovy. Přesun autobusem k Lago Maggiore. Na kole z Arony přes mondénní Stresu s luxusními rezidencemi ve stylu Art Nouveau a promenádou do Bavena. *Volitelný lodní výlet na perlu jezera - Borromejské ostrovy s manýristickou vilou a anglickými zahradami na ostrově Isola Madre a Palazzo Borromeo s terasami na Isola Bella. Autobusem zpět přes Aronu v přírodním parku s bronzovou sochou Karla Borromejského a zbytky pevnosti Rocca Borromea.

5.den: Lago d'Orta, Verbania. Na kole od romantického jezera Lago d'Orta z města Omegna podél řeky k jezeru Lago Maggiore a do největšího města jezera - Verbania s historickými památkami a především s neuvěřitelným parkem Villa Taranto. Dále podél řeky Toce na západ k hradu ve Vogogně.

6.den: Varese - Vaduz - Žďár nad Sázavou. Autobusem z místa ubytování s krátkou zastávkou v hlavním městě Lichtenštejnska - historickém Vaduzu, jemuž dominuje knížecí hrad. Přes Rakousko a Německo domů do ČR.

JEZERA LAGO MAGGIORE, COMO A VARESE NA KOLE

Obtížnost: 2, doporučujeme MTB nebo cross
Délka tras: autobusem 2600 km, na kole 0-180 km
Počasí: vzduch 23-27 °C, voda 20-23 °C
Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Plzeň

Termín (1271): 10.9. - 15.9. 2019
cena v Kč: 10 690,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 4x ubytování ve 2-lůžkových pokojích hotelu se snídaní, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. V ceně není trajekt po jezeře na Borromejské ostrovy (cca 17 EUR). Možnost dokoupit 4x večeře za 1540Kč.

1271 JEZERA LAGO MAGGIORE, COMO A VARESE NA KOLE: https://www.bikemap.net/en/r/3857920/

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-CYKLOSTEZKOU VÍNA MOSELA A ARDÉNY (23.8.2008, Petr Linhart)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška