Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Termíny

Termín Cena / bungalov  
07.06. - 16.06.2019 (č. 1421)12 990,- Kč / 15 190,- Kčpřihlásit se na termín
06.09. - 15.09.2019 (č. 1422)12 990,- Kč / 15 490,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Praha - Canaglia. Busem do Itálie a trajektem do Bastie. Překrásným hornatým vnitrozemím do Vizzavony. Koupání v horách v překrásných Anglických kaskádách, sjezd na kole z Col de Vizzavona horskými vesnicemi do starobylého Corte s citadelou pod štíty hor.

3.-4.den: Kaňon Restonica a jezero Melo. Na kolech jednou z nejkrásnějších korsických dolin Restonica k salaším Grotelle. Pohodový pěší výlet k jezeru Melo (až Capitello). Další den busem impozantním kaňonem řeky Golo - Scala di Santa Regina na nejvyšší silniční sedlo Korsiky Col de Verghio. Sjezd úchvatnou horskou krajinou s borovým lesem. Výhledy do soutěsky Spelunca, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Možnost koupání v kaskádách v ústí soutěsky. Přes malebné Ota do vyhlášeného letoviska Porto. Stoupání k bizarním načervenalým skalním útvarům Calanche a do vesničky Piana, oceněné jako nejkrásnější francouzská obec. Busem do zátoky Valinco u Propriana.

5.-6.den: Filitosa, Sarténe, Aulléne. Koupání a odpočinek u moře. Volitelně na kole krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury Filitosa s mnoha menhiry. Večer busem do svérázného středověkého městečka Sarténe. Další den busem do Petreto-Bicchisano a na kole přes Col de St. Eustache do Aulléne a nádherným sjezdem přes Loreto di Tallano k řece Rizzanése. Koupání u Janovského mostu Spin‘ a Cavallu.

7.den: Bonifacio. Busem do vyhlášeného Bonifacia s unikátními bělostnými útesy (volitelně projížďka lodí cca 20 EUR/os.), nebo pěšky po pobřežních útesech s překrásnými výhledy až na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine. Možná cyklistika v okolí zálivu Valinco.

8.den: Bavella - Ste Lucie de Tallano. Busem do sedla pod siluetou skalních věží Bavella. Na kole sjezd přes Zonzu a Levii do městečka Ste Lucie de Tallano a do Propriana. Podvečerní koupání v moři.

9.-10.den: Bastia - Praha. Busem do přístavní Bastie: prohlídka, nákupy. Trajektem do Itálie a přesun domů. Možnost úpravy programu vzhledem aktuálnímu trajektu, počasí a stavu silnic.


Pozn. V případě nočních trajektů možnost připlacení kajuty (cca 30 EUR/os.).

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross
Délka tras: busem 3750 km, na kole 0-350 km, lodí 240 km
Počasí: vzduch 22-28 °C, voda 20-22 °C
Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (od 4 osob), Praha, Jihlava (od 4 osob), Brno, Břeclav, Bratislava (od 6 osob)

Termín (1421): 7.6. - 16.6. 2019
cena v Kč/*bungalov: 12 990,-/*15 190,-

Termín (1422): 6.9. - 15.9. 2019
cena v Kč/*bungalov: 12 990,-/*15 490,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Korsiku a zpět, přeprava kol, vstupní a výstupní poplatek, 7x ubytování v kempech (*2x ubytování v hotelu v Corte se snídaní a 5x ubytování v jednoduchých bungalovech, povlečení), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Cena nezahrnuje: stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu, vratná kauce na bungalov 30 EUR/bungalov. Příplatky: 1-lůžkový pokoj v bungalovu 4600 Kč, 5x polopenze 3-chodové francouzské menu se sklenkou vína 2420 Kč (začíná 4.den večeří a končí 8.den večeří).
142 KORSIKA NA KOLE V POHODĚ: https://www.bikemap.net/en/r/4706526/

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška