Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz www.info-vysocina.cz
 
DO SRDCE JAPONSKA ZA FESTIVALY A NA SUMO - FESTIVAL GION, KANSAI, ŠIKOKU, JAPONSKÉ ALPY, HIROŠIMA A TOKIO

DO SRDCE JAPONSKA ZA FESTIVALY A NA SUMO - FESTIVAL GION, KANSAI, ŠIKOKU, JAPONSKÉ ALPY, HIROŠIMA A TOKIO

Zájezd do oblasti Kansai, která je geograficky, historicky i kulturně opravdovým centrem a srdcem této ostrovní země. Velkoměsta Ósaka, Kóbe, Nagoja a největší město světa Tokio. Historická metropole Kjóto, některé z nejkrásnějších japonských hradů a zahrad. Největší japonské jezero Biwa. Den na ostrově Šikoku, včetně ostrůvku Megidžima, výlet do Japonských Alp i do Hirošimy. K tomu plná hrst třešniček na dortu - ukázky umění lovkyň perel, bojovníků nindža, účast na procesí alegorických vozů Jamaboko džunkó, zlatém hřebu Gionu, největšího festivalu v Kjótu.

Termíny

Termín Cena  
15.07. - 25.07.2019 (č. 1002)61 690,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU 1002: FESTIVAL GION, KANSAI, ŠIKOKU, JAPONSKÉ ALPY, HIROŠIMA A TOKIO

1.-2.den: Praha - Ósaka. Let do oblasti Kansai na stejnojmenné letiště na umělém ostrově. Druhé centrum Japonska - Ósaka: futuristický Sky Building, podzemní město Umeda, neonový bulvár Dótombori, Americká vesnice aj. Možnost ochutnávky legendární i obávané delikatesy fugu.

3.-4.den: Kjóto a festival Gion, jezero Biwa. Nejoceňovanější část Gion macuri, zřejmě nejslavnějšího festivalu v Kjótu i v celém Japonsku - výpravný průvod dvoupatrových dřevěných vozů Jamaboko džunkó. Přejezd k největšímu japonskému jezeru Biwa: odpočinek na pláži, koupání v čisté a teplé vodě. Hikone: národní poklad - hrad řazený mezi 12 původních a čtyři nejkrásnější v Japonsku. Kjóto - nejvýznamnější historická metropole Japonska s množstvím památek UNESCO: zámek Nidžó šógunů Tokugawa, nejslavnější zenová kamenná zahrada Rjóandži, Zlatý pavilon - jeden ze symbolů Japonska aj.

5.den: Himedži, Hirošima. Himedži: Pevnost bílé volavky - čerstvě rekonstruovaný nejobdivovanější japonský hrad. Superexpresem šinkansen do Hirošimy: Muzeum A-bomby, Mírový park, ruiny Průmyslového paláce.

6.-7.den: Kóbe, Takamacu, Megidžima. Přístav Kóbe, postižený tragickým zemětřesením v r. 1995, ale i synonymum pro delikátní hovězí. Lanovkou na vrchol Rokkosan (931 m) s úchvatnou vyhlídkou na Kóbe a Ósaku: zahrady, vodopády Nunobiki. Přístav s originální Přístavní věží (108 m), Čínská čtvrť, starosvětská Kitanočó s domy diplomatů a evropských obchodníků z 19. stol. Návštěva muzea sake s ochutnávkou. Šinkansenem do Okajamy a dál přes zázrak moderní techniky - 13,1 km dlouhý systém mostů Seto-Ohaši na ostrov Šikoku. Přístav Takamacu s nejdelší nákupní arkádou v Japonsku. Zahrady Ricurin - jedny z nejkrásnějších v celé zemi. Lodí na ostrov Megidžima: pobyt na písečných plážích, koupání ve Vnitřním moři.

8.den: Ósaka - Nakasendó - Nagoja. Šinkansenem na východ do Nagoji a dále do Japonských Alp pod třítisícovky. Procházka po historické silnici Nakasendó přes malebné starobylé vesnice, v nichž se čas zastavil před staletími. Návrat do Nagoji.

9.-11.den: Nagoja - Kamakura - Tokio - Praha. Ranní přejezd šinkansenem pod posvátnou Fudži. Středověká metropole země a pacifi cké letovisko Kamakura: Velký Buddha, chrám Hasedera bohyně Kannon. Hlavní město Tokio: Most Nidžúbaši a Východní zahrady císařského paláce. Mrakodrapy v Šindžuku, vyhlídka na Tokio z Metropolitní radnice (243 m), blyštivá čtvrť barů, jídelen, divadel a „červených luceren“ Kabuki- čó. Popř. Asakusa - chrám Sensódži s obřím lampiónem, Nebeský strom - nejvyšší věž a druhá nejvyšší stavba světa - (634 m) z r. 2012 či jiný program dle domluvy. Odlet domů.

DO SRDCE JAPONSKA ZA FESTIVALY A NA SUMO - FESTIVAL GION, KANSAI, ŠIKOKU, JAPONSKÉ ALPY, HIROŠIMA A TOKIO

Délka tras: letadlem 20 000 km, vlaky, busy a lodí 3400 km, pěšky 8x 4-8 km (volitelně) - vše pro 1003
Počasí: vzduch 28-34 °C, voda 25-27 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (1002): 15.7. - 25.7. 2019
cena v Kč: 61 690,-

V ceně je: Doprava. Výlet lodí na ostrov Megidžima (1002). Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (včetně vysokorychlostních expresů šinkansen), autobusy a MHD. Ubytování: 1002: 9x tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 1002: 7200 Kč (9x). Strava: 1002: 9x snídaně (na japonský způsob).


Možnost spojení tras 1001 a 1002 do zájezdu 1003 v termínu: 9.7. - 25.7. 2019, cena v Kč: 84 790,- s kompletním programem.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška