Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE ČÍNY

NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE ČÍNY

--------------------GARANTOVANÝ ODJEZD-------------------------Putování jižní a východní Čínou z Hongkongu do Šanghaje po místech, která patří jednoznačně k tomu nejkrásnějšímu, co Čína nabízí. Fantastický kraj vápencových homolí na řece Li. Pohádkové výjevy jak z jiného světa (ne náhodou se film Avatar natáčel právě zde) v národním parku Čang-ťia-ťie, umocněné procházkami, při nichž mrazí, po průhledném skleněném mostě a chodníku nad bezednými propastmi. Opěvovaná panoramata Žlutých hor s výletem na jejich nejvyšší vrchol. Třetí nejdelší a nejvodnatější veletok světa - Jang-c´-ťiang (Dlouhá řeka), jehož povodí obývá na půl miliardy lidí. Bývalé kolonie Hongkong a *Macao i jedno z největších světových velkoměst Šanghaj.

Termíny

Termín Cena  
20.10. - 04.11.2018 (č. 761)66 990,- KčNelze se přihlásit
27.10. - 11.11.2018 (č. 762)66 990,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-3.den: Praha - Hongkong. *Macao. Let do bývalé výspy Británie v Číně - Hongkongu: vyhlídka na město z Victoria Peak (552 m), projížďka double deckerem, mrakodrapy, přístav. Možnost návštěvy zábavního Ocean Parku s obřím akváriem (bývalé největší na světě) a ZOO se živými pandami. Aberdeen na jihu ostrova Hongkong s „plovoucí vesnicí“ rybářů lidu Tanka a množstvím rybích restaurací. Fakultativně výlet lodí do dříve portugalské kolonie Macaa: ruiny katedrály Sao Paolo, pevnost Monte Fort, kasína.

4.-6.den: Kuej-lin (Guilin) a okolí. Přes metropoli čínských gurmánů Kanton (Guângzhou) na Perlové řece do Kuej-linu, dle samotných Číňanů „nejkrásnějšího místa na světě“. Krasové scenérie, jeskyně Rákosové flétny, vyhlídka z vrchu Osamělé nádhery. Lung-šeng (Longsheng) - nejslavnější čínské rýžové terasy s impozantními, několik set metrů vysokými políčky. Jang-šuo (Yangshuo) - kraj světoznámých vápencových homolí. Výlety po okolí - pěšky či na pronajatých kolech: jeskyně, domorodé vesničky s trhy, rybáři lovící pomocí cvičených kormoránů. Pro zájemce výlet lodí po řece Li-ťiang.

7.-10.den: N.P. Čang-ťia-ťie (Zhangjiajie). Přejezd na severovýchod do kraje fantastických scenérií a adrenalinových zážitků. Procházky v „levitujících“ horách Tchien-c´ (Tianzi): neuvěřitelné skalní věže známé z filmu Avatar. Chodník se skleněnou podlahou na kolmé skalní stěně ve výšce 1400 m v pohoří Tchien-men (Tianmen). Nejdelší (430 m) a nejvyšší (300 m) skleněný most na světě nad čínským Grand Canyonem.

11.-13.den: Chuang-šan (Huángshan). Na východ do masivu Chuang-šan. Nejslavnější čínské přírodní scenérie Žlutých hor se 72 vrcholky: lanovkou a pěšky na nejvyšší vrchol Lotosový květ (1864 m), koupání v termálech Nachového obláčku.

14.-16.den: Šanghaj - Praha. Povodím Dlouhé řeky na východ až k jejímu ústí do Východočínského moře. Šanghaj, největší město Číny a asi nejdynamičtější město Asie: nábřeží Bund, vyhlídka z Perly Orientu, 468 m vysoké televizní věže. Možnost plavby lodí po řece Čchuang-pchu centrem města kolem nejznámějších mrakodrapů, návštěvy představení akrobatů aj. „Benátky Orientu“, jedno z osmi „vodních měst“ u Velkého kanálu a jezer při ústí Jang-c´-ťiangu - Tchung-li (Tongli): malebné středověké město vodních kanálů a typických kamenných mostů. Transfer na letiště nejrychlejším vlakem světa Maglev (až 431 km/hod). Odlet domů.

Pozn. Podklady k vyřízení víz je třeba dodat do naší CK nejpozději 7 týdnů před odjezdem.

NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE ČÍNY

Délka tras: letadlem 18 000 km, po zemi 3300 km, pěšky 6x 4-12 km (volitelně)
Počasí: vzduch 18-28 °C, voda 23-26 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (761): 20.10. - 4.11. 2018
cena v Kč: 66 990,-

Termín (762): 27.10. - 11.11. 2018
cena v Kč: 66 990,-

V ceně je: Doprava. Víza a jejich vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná a nájemní (především vlaky - včetně jízdy superexpresy CRH a Maglev, autobusy, minibusy, taxi, metro). Ubytování: Hotely a penziony - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x noční přejezd v klimatizovaném lehátkovém vlaku. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7800 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (většinou na asijský způsob).

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška