Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
JAPONSKO - NEZNÁMÉ HOKKAIDÓ

JAPONSKO - NEZNÁMÉ HOKKAIDÓ

Výprava až na nejzazší japonský sever. Na japonský „Divoký Západ“ se zbytky původních „indiánů“ - Ainů, do řídce osídlených hornatých končin veliké krásy. Věříte, že nejen na Sibiři, ale i v Japonsku jsou oblasti, kde spíš než s člověkem se potkáte s medvědem? Sopečné ostrůvky Rebun a Riširi, národní parky Daisecuzan a Tója-ko. Scenérie sopečných pohoří, koupání v přírodních termálech rotemburo, modrá jezera. „Návrat do reality“ v metropoli Tokiu, nejlidnatějším městě světa.

Termíny

Termín Cena  
10.07. - 24.07.2019 (č. 1021)79 590,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 1021: HOKKAIDÓ - NEZNÁMÉ JAPONSKO

1.-2.den: Praha - Tokio - Wakkanai. Let do Tokia, přelet na Hokkaidó do nejsevernějšího města Japonska - Wakkanai.

3.-4.den: Wakkanai - Riširi. Wakkanai: 360° vyhlídka z rozhledny na severní Hokkaidó a za jasných dní i do Ruska na Sachalin. Brána ledu a sněhu, Památník Devíti paní - připomínky japonské přítomnosti na Sachalinu. Lodí na ostrov Riširi, 1721 m vysoký vulkán. Turistika, popř. cykloturistika v N.P.: možnost výstupu na vrchol, jezera, přírodní venkovní i vnitřní termály.

5.-6.den: Riširi - Rebun - Wakkanai. Lodí na sousední ostrov Rebun, s mírněji zvlněným reliéfem, kvetoucími alpinkami (na 300 druhů) a ideálními podmínkami pro turistiku. Vyhlídkové vrchy, útesy s travinami a trpasličími bambusy, opuštěné skalnaté pláže a rybářské přístavy. Návrat lodí do Wakkanai.

7.-8.den: Asahikawa - N.P. Daisecuzan. Přejezd na jih. Asahikawa - druhé město ostrova: exkurze v palírně sake. Největší japonský národní park Daisecuzan v geografi ckém středu Hokkaidó. Sopky, horké prameny, jezera, vodopády a lesy. Lázně Asahidake, lanovkou pod nejvyšší horu - Asahidake (2290 m), možný výstup na vrchol, turistika po okolních vulkánech.

9.den: Sapporo. Hlavní město Hokkaidó - Sapporo: „ledový“ bulvár Ódóri, vyhlídka z TV věže, exkurze v prvním mezi japonskými pivovary s ochutnávkou jeho nejlepších piv. Areál ZOH 1972: vyhlídka ze skokanského můstku, olympijské muzeum s trenažéry jízdy na bobech, lyžích i skoků z můstků.

10.-11.den: Tomakomai - Noboribecu - Tója. Noboribecu Onsen - lázně s 11 různými léčivými prameny, Pekelné údolí s geotermálními jevy. Vulkanický N.P. Šikocu-Tója: kalderové jezero Tója-ko, Šówa Šinzan - sopka „narozená“ v r. 1943. Lanovkou na Usuzan: vyhlídka, možnost sestupu ke kráteru.

12.-13.den: Tója - Hakodate - Tokio. „Brána Hokkaida“ Hakodate: lanovkou na vyhlídku nad městem považovanou za jednu ze tří nejkrásnějších v Japonsku, ruský pravoslavný chrám, rybí trhy s ochutnávkou syrových mořských ježků a dalších laskomin. Po nejnovější trati šinkansenu (od 26.3. 2016) a tunelem Seikan (53 850 m), do r. 2016 nejdelším na světě, pod mořem na ostrov Honšú. Rychlý přejezd celou jeho severní polovinou zvanou Tóhoku nejrychlejší linkou šinkansenu do Tokia.

14.-15.den: Tokio - Praha. Šok z přelidněného Tokia: zahrady císařského paláce, mrakodrapy v Šindžuku, vyhlídka na Tokio z Metropolitní radnice (243 m), blyštivá čtvrť barů, jídelen, divadel a „červených luceren“ Kabuki-čó, „elektrické město“ Akihabara nebo jiný program dle domluvy. Odlet domů.

JAPONSKO - NEZNÁMÉ HOKKAIDÓ

Délka tras: letadlem 22 000 km, vlaky a busy 2500 km, loděmi 100 km, pěšky 7x 4-15 km (volitelně), pro 1022
Počasí: vzduch 23-34 °C, voda 20-24 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (1021): 10.7. - 24.7. 2019
cena v Kč: 79 590,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Tokia a přelet Tokio - Wakkanai včetně tax a poplatků, lodě na ostrovy Riširi a Rebun, po trase vlaky (včetně vysokorychlostního expresu šinkansen), autobusy a MHD. Ubytování: 1021: 12x tzv. business a turistické hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl, 1021: 1x ryokan - japonský styl se spaním na zemi (popř. hotel). 1-lůžkový pokoj za příplatek - 1021: 11 700 Kč (13x). V ryokanech nelze zaručit. Strava: 1021: 13x snídaně (na japonský způsob).

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška