Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
JEZERA FRANCOUZSKÉHO ŠVÝCARSKA NA KOLE

JEZERA FRANCOUZSKÉHO ŠVÝCARSKA NA KOLE

Hvězdicovité výlety kolem proslulých jezer západního Švýcarska - ideálních ke koupání. Neuchâtelské, Ženevské, Murtensee - jezera a jezírka sevřená mezi Alpami a pohořím Jura. Úchvatné výhledy na Mt. Blanc a další horské velikány, cyklostezkami podél proslulých vinic, malebnými vesničkami a pod opevněnými hrady rájem Evropy, krajem hodinek a čokolády.

Termíny

Termín Cena / mobilhome  
19.08. - 25.08.2018 (č. 1454)8 990,- Kč / 11 990,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Ženeva. Přes Německo a Rakousko k Ženevskému jezeru. Ženeva - hlavní město diplomacie: Katedrála sv. Petra, Kalvínova kaple, promenády a květinové parky, vodotrysk. Odpoledne podél vinné stezky z romantického Nyonu směrem na Lausanne. Večerní prohlídka města: Katedrála Notre-Dame, promenáda, Olympijské muzeum se sochou Emila Zátopka a park s vyhlídkami na jezero, památník zakladatele čokolád Nestlé.

3.den: Lausanne - Vevey - Montreaux. Z Lausanne cyklostezkou po břehu jezera na východ. Výhledy na Alpy a vinice. Vevey - město Charlie Chaplina, květinové záhony, švýcarská čokoláda. Na kole „Švýcarskou riviérou“, světoznámé Montreaux, pohádkový vodní hrad Chillon na ostrohu nad jezerem.

4.den: Yverdon - Neuchâtel. Kolem jezera do centra hodinářství a vinařství - města Neuchâtel: zámek, domy ze žlutého pískovce, množství kašen. Možnost vyjet busem na hřeben skalní stěny Creux du Van se strmou propastí, nebo ozubnicovou dráhou na horu Chaumont.

5.den: Orbe - Grandson. Na kole z Orbe s římskou vilou a dále podél řeky na kole k Neuchâtelskému jezeru. Yverdon se starobylým hradem a menhiry v okolí města. Hrad Grandson s výhledem na Neuchâtelské jezero.

6.-7.den: Murtensee - Bern - Žďár nad Sáz. Na kole od zámku v Estavayer le Lac k jezeru Murtensee a do starobylého města Murten s opevněním a hradem. Dále busem do Bernu: spolkový parlament, Hodinová věž s orlojem, kašna se sochou medvěda a další. Návrat přes Německo domů.

JEZERA FRANCOUZSKÉHO ŠVÝCARSKA NA KOLE

Obtížnost: 2, doporučujeme cross
Délka tras: autobusem 2800 km, na kole 0-200 km
Počasí: vzduch 19-28 °C, voda 19-22 °C
Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Plzeň

Termín (1454): 19.8. - 25.8. 2018
cena v Kč/*mobilhome: 8 990,-/*11 990,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 4x ubytování v kempu (*4-místných mobilhomech s oddělenými ložnicemi, na vyžádání 2- místné karavany), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.1454 JEZERA FRANCOUZSKÉHO ŠVÝCARSKA NA KOLE: http://www.bikemap.net/cs/route/456790

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-JEZERA FRANCOUZSKÉHO ŠVÝCARSKA NA KOLE (7.8.2009, Petr Linhart)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška