Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
JULSKÉ ALPY NA KOLE

JULSKÉ ALPY NA KOLE

Julské Alpy na pomezí tří států - s hlubokými údolími, tyrkysovými řekami a průzračnými horskými jezery, nad nimiž se tyčí majestátní vápencové horské masivy, jsou ideální pro aktivní odpočinek při cykloturistice, turistice, či raftingu. S podporou autobusu méně náročné hvězdicové výlety v Triglavském N.P., horská střediska Kranjska Gora a Bled, Bohinjské a Bledské jezero, pramen řeky Soči, výhledy na Triglav a další vrcholy.

Termíny

Termín Cena  
14.08. - 19.08.2018 (č. 1411)6 790,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Villach - Dovje. Autobusem do Rakouska, Villach - prohlídka starobylého města, termální lázně Warmbad Villach, možnost koupání. Na kole z města podél jezera Ossiachersee, obrovitý hrad Landskron, kostelíky, podhorská krajina Korutan. Busem přes horské středisko Kranjska Gora do kempu.

3.den: Bled, Bledské jezero, soutěska Vintgar. Na kole do letoviska Bled, ležícího na břehu Bledského jezera, kostelík na ostrůvku, vyhlídka ze středověkého hradu, ležícího mezi skalními masívy. Po dřevěných chodníčcích nad zákruty řeky v soutěsce Vintgar, kolem vodopádů a peřejí pod strmými skalisky. Dolinou Poljana do Jesenice.

4.den: Bohinjské jezero, Vogel, Savica. Na kole k Bohinjskému jezeru v sevření strmých Julských Alp, kostelík, možnost projížďky lodí po jezeře, či výjezdu lanovkou na vrchol Vogel s panoramatickými výhledy na jezero, mohutný vodopád řeky Savica, hřmící do Bohinjského jezera.

5.-6.den: Dolina Vrata, Aljažev dom. Na kole hlubokou dolinou Vrata ke kouzelným dvoustupňovým vodopádům Peričnik (16 m a 52 m), podél potoka Bystrica až k Aljaževu domu, vyhlídky na majestátní vrcholy, výchozí místo pro výstup na Triglav. Odpoledne odjezd přes Rakousko domů.

JULSKÉ ALPY NA KOLE

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross
Délka tras: autobusem 1500 km, na kole 0-170 km
Počasí: vzduch 15-20 °C, voda v jezerech 10-22 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, na vyžádání Bratislava

Termín (1411): 14.8. - 19.8. 2018
cena v Kč: 6 790,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 3x ubytování v hostelu s polopenzí (2-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.


141 JULSKÉ ALPY NA KOLE: http://www.bikemap.net/cs/route/2898022

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška