Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
SARDINIE NA KOLE

SARDINIE NA KOLE

Prosluněná Sardinie, perla Středozemního moře, jiná než Korsika, ale stejně půvabná, s úchvatnými útesy při pobřeží, s nádhernými silničkami, kde Vám přes cestu přeběhnou stáda ovcí a prasátek. Historii nám připomenou zachovalé nurágy z doby bronzové. Koupání a víno Sardinie!

Termíny

Termín Cena / dvoulůžko  
06.09. - 15.09.2019 (č. 1401)13 990,- Kč / 17 790,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Palau. Autobusem přes Rakousko do Itálie, trajektem z Livorna na Sardinii. Na kole k Golfo Aranci. Ubytování u Palau.

3.den: Porto Cervo. Cykloetapa podél smaragdového pobřeží Costa Smeralda, nádhernou krajinou žulových skal zasazených v pronikavé zeleni, s bělostnými plážemi s průzračnou vodou, do luxusního Porto Cervo. Nejkrásnější přístav na Sardinii s milionářskými plachetnicemi.

4.den: La Maddalena. Koupání u Palau či volitelně trajektem z Palau na Napoleonův ostrov La Maddalena, na kole okolo ostrova s plážemi, pahorky a odstíny azurově modré barvy.

5.den: Capo Testa. Okružní trasa do Santa Tereza - fénického města a příjemného letoviska s věží a ostrůvky. K nejsevernějšímu bodu ostrova a po úzké šíji na Capo Testa - skalnatý výběžek s bizarními skalisky, možnost pěší túry.

6.den: Alghero. Autobusem k Codrongianos - krásný středověký kostelík Santa Trinita di Saccargia, dále ke Capo Caccia s jeskyní Grotta di Nettuno. Prohlídka největší jeskyně na pobřeží Středozemního moře, 1200 m dlouhé s krápníky, krasovými sloupy, jezírky a plážičkami. Na kole dále do Alghero - prohlídka krásného historického městečka s mnoha památkami v katalánském duchu na západním pobřeží. Věže, promenády, úzké uličky, gotické kostely.

7.den: Nuoro - Budoni. Autobusem kolem nurágů z doby bronzové do Nuoro - prohlídka. Mt.Ortobene, výhled do kraje. Budoni s vyhledávanými plážemi, koupání.

8.den: Cala Gonone. Autobusem do Dorgali. Na kole do Cala Gonone. Překrásný výhled na záliv Orosei. Malebné letovisko Cala Gonone na úpatí vyhaslé sopky, koupání. Volitelně pěšky nebo na loďce na jih do Cala di Luna - nejromantičtější azurová zátoka a bělostná pláž s příkrými skalami a středomořskou vegetací - známá z mnoha filmů.

9.-10.den: Olbia - Žďár nad Sázavou. Zpět do Olbie, trajektem do Livorna. Přes Rakousko domů.

SARDINIE NA KOLE

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross
Délka tras: autobusem 3100 km, pěšky 3x 5-20 km, na kole 0-270 km, lodí 600 km
Počasí: vzduch 26-29 °C, voda 21-25 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno

Termín (1401): 6.9. - 15.9. 2019
cena v Kč/*dvoulůžko: 13 990,-/*17 790,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Sardinii a zpět, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 7x ubytování v kempech (*2-lůžkové pokoje chat a bungalovů), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.
140 SARDINIE NA KOLE: http://www.bikemap.net/route/874266

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-Sardinie (2001,2003,2008, Jiří Chmelík)
-Sardinie a Korsika s Leošem 2009 (8.-9.2009, Leo Hannsmann)
-SARDINIE NA KOLE (26.6.2008, Účastníci zájezdů a průvodci CK NOMÁD)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška