Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
MALÉ I VELKÉ SUNDY - PO OSTROVECH INDONÉSIE - FLORES, RINCA, KOMODO, LOMBOK A BALI

MALÉ I VELKÉ SUNDY - PO OSTROVECH INDONÉSIE - FLORES, RINCA, KOMODO, LOMBOK A BALI

Souostroví Nusa Tengarra východně od Bali. Flores s barevnou sopkou Kelimutu, animistické vesničky kmene Ngada. Romantická plavba na Komodo za obřími varany, špičkové šnorchlování a večerní hejna kaloňů. Muslimský Lombok s výstupem na posvátnou sopku Rinjani. Relax na korálových ostrovech Gili. Bali - „ostrov Bohů“ a hinduistů v muslimské Indonésii.

Termíny

Termín Cena  
16.05. - 05.06.2019 (č. 891)69 890,- Kčpřihlásit se na termín
20.07. - 09.08.2019 (č. 892)69 890,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 891, 892: FLORES, RINCA, KOMODO, LOMBOK A BALI

1.-7.den: Praha - Bali - Flores. Odlet do Denpasaru na Bali. Přímořské letovisko s nekonečnými plážemi. Přelet na Flores - nejkrásnější z ostrovů smaragdového náhrdelníku Nusa Tengarra. Směs odlišných kultur, zvláštní zvyky a obětní rituály animistů. 14 aktivních sopek, rybářské vesničky, pláže. Romantická osada Moni. Horké prameny a vodopády. Východ slunce na vulkánu Kelimutu. Tři jezera odlišných barev - tyrkysové, zelené a černé. Tkalcovské vesničky. Přejezd do Bajawy, zastávka na Blue Stone Beach. Pěšky ke kráteru Wawo Mudha, nejnovější sopky Floresu. Pěší výlet z kampungů Be´a. Víte jak roste vanilka, kakaové boby, pepř či hřebíček? Koupání v termálech Manalage. Tradiční vesnice animistických kmenů Ngada, vesnička Bena (pod patronátem UNESCO). Nádherné výhledy na sopku Inerie. Přelet do Labuan Bajo na západním pobřeží, možnost výletu k jeskyni Batu Cermin.

8.-11.den: Flores - Rinca - Komodo - Lombok. Čtyřdenní plavba z Floresu na Lombok pronajatou lodí s plnou penzí. Rajské ostrovy, šnorchlování. Trek za varany na ostrově Rinca. Světoznámé Komodo se světovou atrakcí - varany (UNESCO, největší ještěři mají až 3 m délky a 200 kg váhy). Působivá příroda - divoký vodní buvol, jeleni, stáda opic. Červená pláž s nejbarevnější korálovou zahradou. Ostrovy Moyo, Satonda, Laba. Ostrov Lombok: podél severního pobřeží do Senaru na úpatí Rinjani. Pěšky k vodopádům Sendang Gile.

12.-20.den: Lombok - Bali. Třídenní trek (volitelně) na posvátnou sopku Rinjani (3726 m) s plnou penzí, nosiči a noclehy pod stany. Jezero v 600 m hlubokém kráteru. Gila: horké prameny. Drzé opice v džungli. Dva dny na ostrovech Gili - bílé písečné pláže, průzračná voda, korálové útesy, možnost potápění. Pro zájemce na kole kolem ostrova Trawangan. Výlet lodí na ostrovy Meno a Air: šnorchlování mezi mořskými želvami. Lodí na Bali. Amed - idylická rybářská vesnice. Královské koupele Tirtagangga. Tulamben - nejhezčí potápění na Bali, exotické masáže. Nejposvátnější místo Besakih: komplex 30 chrámů na 7 terasách na úpatí sopky Agung (3142 m). Ubud - kulturní a umělecké centrum. Ohňový tanec na žhavých uhlících, tradiční tance kecak, barong či legong. Opičí prales, Pura Dalem - chrám mrtvých v džungli. Batubulan - řezbářské a kamenické dílničky, sochy, šperky, galerie. Poloostrov Bukit, směrový chrám na bílých útesech Tanah Lot. Nekonečné pláže, exotické nákupy. Odlet z Denpasaru.

21.den: Bali - Praha. Návrat domů.

MALÉ I VELKÉ SUNDY - PO OSTROVECH INDONÉSIE - FLORES, RINCA, KOMODO, LOMBOK A BALI

Délka tras: letadlem 26 000 km, lodí 500 km, po zemi 800 km, pěšky 8x 6-15 km (volitelně) - vše pro 893
Počasí: vzduch 28-33 °C, voda 26-29 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (891): 16.5. - 5.6. 2019
cena v Kč: 69 890,-

Termín (892): 20.7. - 9.8. 2019
cena v Kč: 69 890,-

3000 Kč sleva pro přihlášené do 20.1. 2019 (892, 893)

V ceně je: Doprava. Čtyřdenní plavba z Floresu na Lombok. Třídenní trek na Rinjani se službami nosičů. Vstupy do rezervací a N.P. Ubytování a strava. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní i vnitrostátní letecká včetně tax, místní (bus), pronajaté minibusy, lodě Lombok - Gili, Gili - Bali. Ubytování: 891,892: 13x v hotýlcích, 3x na palubě lodi (plavba Flores - Lombok), 2x v pronajatých stanech (trek na Rinjani). 1-lůžkový pokoj za příplatek - 891,892: 5300 Kč (13x). Strava: Během plavby (3x) a na treku na Rinjani (2x) plná penze, v hotýlcích většinou snídaně.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška