Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

To nejlepší a nejtypičtější z obří „Říše Středu“. Nejkrásnější čínské přírodní scenérie Čchuang-šan. Posvátné hory a poutní místa, buddhistické a taoistické kláštery a chrámy. Skvosty světové historie a kultury - Velká čínská zeď, Čchang-čou, Tchung-li, Nanking, současná i historické metropole Peking, Si-an a Kchaj-feng. Prosperující a bohatnoucí východočínské provincie v čele s Šanghají.

Termíny

Termín Cena  
08.08. - 22.08.2019 (č. 801)60 890,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 801: ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

1.-3.den: Praha - Šanghaj. Let do Šanghaje, hlavního konkurenta metropole Pekingu a dnes snad nejdynamičtějšího asijského města. Transfer z letiště nejrychlejším vlakem světa Maglev (až 431 km/hod). Nábřeží Bund, vyhlídka z Perly Orientu, 468 m vysoké televizní věže. Možnost plavby lodí po řece Čchuang-pchu centrem města kolem nejznámějších mrakodrapů, návštěvy představení akrobatů aj. „Benátky Orientu“, jedno z osmi „vodních měst“ u Velkého kanálu a jezer při ústí Jang-c´-tiangu - Tchung-li (Tongli): malebné středověké město vodních kanálů a typických kamenných mostů.

4.-5.den: Šanghaj - Čchang-čou (Hangzhou). „Hlavní město čínské turistiky“ - Čchang-čou: Západní jezero - možnost projížďky lodí, ostrov Osamocené hory, Chrám Požehnaného odloučení, Pagoda šesti souladů (60 m).

6.-7.den: Čchang-čou - Čchuang-šan (Huangshan). Masiv Čchuang-šan - nejslavnější čínské přírodní scenérie Žlutých hor se 72 vrcholky: lanovkou a pěšky na nejvyšší vrchol Lotosový květ (1864 m), koupání v termálech Nachového obláčku.

8.den: Čchuang-šan - Nanking. Jedno z nejvýznamnějších čínských měst - Nanking: mohutné hradby a brány městského opevnění, vrch Čung-šan Ling s hroby císařů a mauzoleem otce moderní Číny Sunjatsena. Nejdelší veletok Asie - Jang-c´- -ťiang. Noční přejezd lehátkovým vlakem na sever.

9.-11.den: Čchü-fu (Qufu) - Tchaj-an. Poutní Čchü-fu - rodiště Konfucia: obří chrám a filozofův hrob. Tchaj-an: chrám Dai, výstup po 6660 schodech (nebo lanovkou) na nejposvátnější z 5 taoistických hor - Tchaj-šan (1545 m). Po nové vysokorychlostní trati CRH (až 350 km/h) čínským „šinkansenem“ do Pekingu.

12.-15.den: Peking - Praha. Hlavní město Číny: Zakázané město, obří náměstí Tchien-an-men (Tiananmen) s mauzoleem Mao-Ce-tunga, letní císařský palác s mramorovou lodí poslední císařovny, komplex sportovišť LOH 2008. Výlet na Velkou čínskou zeď, Svatá cesta k hrobkám dynastie Ming. „Pupek světa“ - chrám Nebes. Projížďka po hutonzích - původní pekingské zástavbě s neopakovatelnou atmosférou. Nákup suvenýrů na Hedvábné tržnici, kde nic není nemožné. Pro zájemce návštěva pekingské opery a konzumace neméně vyhlášené pekingské kachny. Návrat domů.

ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

Délka tras: letadlem 17 000 km, po zemi 5000 km, pěšky 8x 3-10 km (volitelně) - vše pro 803
Počasí: vzduch 26-33 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (801): 8.8. - 22.8. 2019
cena v Kč: 60 890,-

V ceně je: Doprava. Víza a jejich vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná a nájemní (především vlaky - včetně jízdy superexpresy Maglev (801) a CRH, autobusy, minibusy, taxi, metro). Ubytování: 12x - hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1x - noční přejezd v klimatizovaném lehátkovém vlaku. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 801: 6600 Kč (12x). Strava: 12x snídaně (většinou na asijský způsob).


Možnost spojení tras 801 (ze Šanghaje do Pekingu) a 802 (z Pekingu do Sečuánska) do zájezdu 803 v termínu: 8.8. - 1.9. 2019, cena v Kč: 90 990,- s kompletním programem.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška