Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

To nejlepší a nejtypičtější z obří „Říše Středu“. Nejkrásnější čínské přírodní scenérie Chuang-šan. Posvátné hory a poutní místa, buddhistické a taoistické kláštery a chrámy. Skvosty světové historie a kultury - Velká čínská zeď, současná i historické metropole Peking a Čchang-čou, Čou-čuang či Nanking. Prosperující a bohatnoucí východočínské provincie v čele s Šanghají.

Termíny

Termín Cena  
10.08. - 24.08.2017 (č. 731)59 790,- KčNelze se přihlásit

PROGRAM ZÁJEZDU 731: ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

1.-3.den: Praha - Šanghaj. Let do Šanghaje, hlavního konkurenta metropole Pekingu a dnes snad nejdynamičtějšího asijského města. Transfer z letiště nejrychlejším vlakem světa Maglev (až 431 km/hod). Nábřeží Bund, vyhlídka z Perly Orientu, 468 m vysoké televizní věže. Možnost plavby lodí po řece Chuang-pchu centrem města kolem nejznámějších mrakodrapů, návštěvy představení akrobatů aj. „Čínské Benátky“ Čou-čuang (Zhouzhuang): malebné středověké město vodních kanálů a typických kamenných mostů.

4.-5.den: Šanghaj - Čchang-čou. „Hlavní město čínské turistiky“ - Čchang-čou (Hangzhou): Západní jezero - možnost projížďky lodí, ostrov Osamocené hory, Chrám Požehnaného odloučení, Pagoda šesti souladů (60 m).

6.-7.den: Čchang-čou - Chuang-šan. Masiv Chuang-šan - nejslavnější čínské přírodní scenérie Žlutých hor se 72 vrcholky: lanovkou a pěšky na nejvyšší vrchol Lotosový květ (1864 m), koupání v termálech Nachového obláčku.

8.den: Chuang-šan - Nanking. Nanking: hradby, brány a ruiny paláce dynastie Ming, vrch Čung-šan Ling s hroby císařů a mauzoleem otce moderní Číny Sunjatsena. Nejdelší veletok Asie - Jang-c´-ťiang. Noční přejezd lehátkovým vlakem na sever.

9.-11.den: Čchü-fu - Tchaj-an. Poutní Čchü-fu (Qufu) - rodiště Konfucia: obří chrám a filozofův hrob. Tchaj-an: chrám Dai, výstup po 6660 schodech (nebo lanovkou) na nejposvátnější z 5 taoistických hor - Tchaj-šan (1545 m). Po nové vysokorychlostní trati CRH (až 350 km/h) čínským „šinkansenem“ do Pekingu.

12.-15.den: Peking - Praha. Hlavní město Číny: Zakázané město, obří náměstí Tiananmen s mauzoleem Mao-Ce-tunga, letní císařský palác s mramorovou lodí poslední císařovny, komplex sportovišť LOH 2008. Výlet na Velkou čínskou zeď, hrobky dynastie Ming. „Pupek světa“ - chrám Nebes. Projížďka po hutonzích - původní pekingské zástavbě s neopakovatelnou atmosférou. Nákup suvenýrů na Hedvábné tržnici, kde nic není nemožné. Pro zájemce návštěva pekingské opery a konzumace neméně vyhlášené pekingské kachny. Návrat domů.

ČÍNA - ZE ŠANGHAJE DO PEKINGU

Délka tras: letadlem 19 000 km, po zemi 5000 km, pěšky 8x 3-10 km (volitelně)
Počasí: vzduch 26-33 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (731): 10.8. - 24.8. 2017
cena v Kč: 59 790,-

V ceně je: Doprava. Víza a jejich vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná a nájemní (především vlaky - včetně jízdy superexpresy Maglev a CRH, autobusy, minibusy, taxi, metro). Ubytování: Hotely a penziony - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, noční přejezdy v klimatizovaném lehátkovém vlaku - 1-2x. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 5600 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (většinou na asijský způsob).


Možnost spojení tras 731 (ze Šanghaje do Pekingu) a 732 (z Pekingu do Sečuánska) do zájezdu 733 v termínu: 10.8. - 3.9. 2017, cena v Kč: 88 990,- s kompletním programem.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška