Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII

Libozvučně znějící původní polynéská jména ostrovů i metropole Honolulu, pláže Waikiki, nejvyšší kompaktní hory světa - sopky Mauna Kea… Pearl Harbor - symbol počátku americké války v Pacifiku. Filmové kulisy Jurského parku. Zemský ráj s tropickými rostlinami, deštnými pralesy, vodopády, kaňony, korálovými útesy, lávovými poli, činnými i nečinnými sopkami, světoznámými plážemi… Prostě „havaj“!

Termíny

Termín Cena  
28.09. - 14.10.2019 (č. 301)85 590,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Praha - Honolulu. Let přes celou Severní Ameriku do Tichomoří.

2.-3.den: Ostrov Oahu, na němž žijí tři čtvrtiny obyvatel souostroví. Hlavní město Honolulu: Pearl Harbor - potopená loď Arizona, památník útoku Japonců 7.12.1941, palác posledních domorodých králů - Iolani Palace, Capitol. Světově proslulá pláž Waikiki Beach: koupání, šnorchlování, ale i surfování.

4.-6.den: Ostrov Kauai. Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, kde se natáčel film Jurský park. Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“. Památník prvního vylodění mořeplavce Jamese Cooka, později právě na Havaji zavražděného a snědeného domorodci. Opuštěné pláže u města Princeville. Krásné útesové pobřeží Na Pali Coast.

7.-9.den: Ostrov Maui (Káhului). Haleakala N.P. ve výšce 3000 m: krajina kráterů, tufová pole, měsíční krajina s barevnými sopečnými kužely ze strusky. Hana: Waimoku Falls - tropické lesy, bambusové lesy, vodopády, bílé i černé lávové pláže.

10.-15.den: Ostrov Hawaii. Největší z ostrovů, nazývaný „Ostrov orchidejí“. Nejvyšší hora souostroví i celého světa (s částí pod hladinou) - sopka Mauna Kea (4205 m) - jízda pod vrchol, dle možností pokus o výstup. Hawaii Volcanoes N.P. - nejaktivnější vulkány na světě (žhavá láva se vlévá do moře a tím se ostrov neustále zvětšuje), lávová pole, černé pláže.

16.-17.den: Kona - Praha. Návrat přes USA domů.

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII

Délka tras: letadlem 26 000 km, minivanem 2000 km, pěšky 4x 5-15 km (volitelně)
Počasí: proměnlivé, 16-30 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (301): 28.9. - 14.10. 2019
cena v Kč: 85 590,-

V ceně je: Doprava. Ubytování. Vstupy do N.P. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Havaj a zpět a mezi ostrovy Oahu - Kauai - Maui - Hawaii včetně tax a poplatků. Po ostrovech pronajatým minivanem řízeným průvodcem. Ubytování: 15x kempy a placená tábořiště (vlastní stany).


Možnost spojení tras 30 a 29 (The Best of the West USA) do zájezdu 292 v termínu: 3.9. - 14.10. 2019, cena: 133 790 Kč.

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-Havajské ostrovy (4.10.-20.10.2010, klienti a průvodci zájezdů)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška