Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 

Parkování u letiště Praha

Nejlepší kancelář

Doporučujeme:

TOPlist
 
www.whitneytis.cz
AUSTRÁLIE - DVĚ TVÁŘE NEJVZDÁLENĚJŠÍHO KONTINENTU

AUSTRÁLIE - DVĚ TVÁŘE NEJVZDÁLENĚJŠÍHO KONTINENTU

Slavný monolit Ayers Rock, podzemní obydlí v Coober Peddy, veletok Murray, Pobřeží vraků, útesy Dvanáct apoštolů, deštné pralesy. Velký zážitek na slavném Velkém bariérovém útesu i s možností potápění. Metropole Canberra, velkoměsta Brisbane a Adelaide, věční rivalové - Sydney a Melbourne.

Termíny

Termín Cena  
07.11. - 25.11.2018 (č. 1101)95 790,- Kčpřihlásit se na termín

PROGRAM ZÁJEZDU 1101: AUSTRÁLIE

1.-4.den: Praha - Sydney. Odlet do východní Austrálie, Sydney - největší a nejživější australské město: Opera (UNESCO), Harbour Bridge a historická přístavní čtvrť Quay, vibrující Darling Harbour a City, možnost výjezdu na druhou nejvyšší stavbu Austrálie (309 m) - televizní věž s vyhlídkou na město aj.

5.-8.den: Sydney - Canberra - Melbourne. Canberra - hlavní město plné parků a vodních ploch s unikátní budovou parlamentu. Jízda kolem Australských Alp, nejvyššího pohoří Austrálie s nejvyšší horou Mt. Kosciusko (2228 m) do „evropského“ Melbourne. Prohlídka města, v podvečer možnost výletu na Phillip Island za tučňáky. Bizarní Great Ocean Road: Pobřeží vraků, skalní útvary v moři - Dvanáct apoštolů, Loch Ard Gorge, zřícený London Bridge. Deštný prales a stromové kapradiny v N.P. Great Otway. Skalní jehly v N.P. Grampians. Největší australská řeka Murray.

9.-13.den: Adelaide - Uluru. Metropole jižní Austrálie Adelaide. Port Augusta ve Spencerově zálivu. Cesta do rudého středu Austrálie. Světové opálové centrum - Coober Pedy: zlaté doly a největší naleziště opálů, podzemní obydlí hledačů polodrahokamů, ohromující podzemní tunely a kostely. Cesta pouštěmi teritorii aboriginů k vyhlášenému Kings Canyonu - prohlídka a možný trek. Posvátný Ayers Rock (Uluru) - největší kámen světa. Pustina skalních homolí Olgas (Kata Tjuta).

14.-17.den: Alice Springs - Sunshine Coast - Brisbane. Odjezd do Alice Springs. Pobyt a odpočinek v největším městě vnitřní Austrálie a jejím geografickém středu. Přelet do Brisbane, přejezd do oblasti Sunshine Coast a Noosa vyhlášené skvělými plážemi a příjemným klimatem. Pobyt na plážích s možností zajímavých výletů, např. na největší písečný ostrov světa Fraser Island nebo lodí na Great Barrier Reef - „největší živou věc na světě“: šnorchlování, potápění v tropickém ráji útesů Korálového moře. Návrat do moderního subtropického Brisbane v nejvýchodnější části Austrálie.

18.-19.den: Brisbane - Praha. Odlet domů (1101) nebo na Nový Zéland (1103).

Pozn. Podklady k vyřízení víz je třeba dodat do naší CK nejpozději 7 týdnů před odjezdem.

AUSTRÁLIE

Délka tras: letadlem 38 000 km, po zemi 7500 km, pěšky 5x 4-10 km (volitelně)
Počasí: vzduch 22-32 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (1101): 7.11. - 25.11. 2018
cena v Kč: 95 790,-

V ceně je: Doprava. Vyřízení australských víz. Ubytování. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká a přelet Alice Springs - Brisbane včetně letištních tax a poplatků. Po trase pronajatý mikrobus řízený průvodcem. Ubytování: Motely a hotely, chatky/bungalovy, apartmány - pokoje většinou s příslušenstvím a možností přípravy jednoduchých jídel, po 3-4 osobách. 2-lůžkový i 1-lůžkový pokoj možný za příplatek - bližší informace v CK nebo na www.nomad.cz.


Možnost spojení tras 1101 (Austrálie) a 1102 (Nový Zéland) do nejoblíbenější varianty 1103 s kompletním programem.
V ceně je i přelet z Austrálie (Brisbane) na Nový Zéland (Christchurch).
Termín (1103): 7.11. - 8.12. 2018, cena v Kč: 136 990,-

Související fotogalerie

Název fotogalerie
-AUSTRÁLIE (28.3. - 29.4. 08, Účastníci zájezdů a průvodci CK NOMÁD)
-AUSTRÁLIE (2009, klienti a průvodci zájezdů)

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška