NEWSLETTER CK NOMÁD k 21.5.2018

KVĚTEN 2018


Vážení zákazníci, přátelé!

Trochu neobvykle vydáváme nový newsletter před začátkem sezony, ale chceme Vás informovat o zájezdech, nových termínech našich nejoblíbenějších zájezdů a dále o novém nařízení Evropské Unie – GDPR.

Omlouváme se, že jsme využili Vašich mailových adres od odběratelů novinek a z našich letošních zájezdů. Pokud někdo z Vás newsletter dostávat nechce, stačí nám napsat na: nomad@nomad.cz nebo se můžete odhlásit kliknutím na TENTO ODKAZ, kam napište abychom Vás vyřadili z rozesílání Newsletterů.

Smyslem zpravodaje je informovat Vás o tom, co je v CK nového, automaticky vám posílat přehled nově vypsaných zájezdů mimo naši katalogovou nabídku, aktuálních slev na zájezdy, pozvánek na cestovatelské besedy a další námi pořádané akce.
Pokud máte zájem o jeho odebírání, vyplňte prosím Váš e-mail v levém menu na našich stránkách www.nomad.cz. Newslettery Vám pak budou chodit automaticky do e-mailu (toto zasílání můžete kdykoli zrušit). Věříme, že Vás nabízené informace zaujmou.

Zážitky z cest jsou to nejcennější, co si odvážíme z našich dovolených.GDPR – nařízení o ochraně osobních údajů

Strašák, který vídáme na webových stránkách již delší dobu, ale teprve až od 25. května 2018 nabývá plné účinnosti. Není se ale čeho obávat.

Každý klient má právo na to, kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů a rozesíláním nabídek.NĚCO Z NOVÝCH TERMÍNŮ NEJOBLÍBENĚJŠÍCH ZÁJEZDŮ

Pro velký zájem rádi vypisujeme nové termíny zájezdů, kde jsme původní termíny již naplnili, a právě proto Vám je zde uvádíme, abyste neztratili přehled o novinkách.

JAPONSKO - HONŠÚ A KJÚŠÚ

Rychlovlaky po zemi historických tradic i nejmodernější současnosti, v níž je celá desetina všech aktivních sopek světa. Od severu na jih - ostrovy Honšú a Kjúšú. Aso - největší aktivní vulkanická kaldera na Zemi, Sakuradžima - nejaktivnější vulkán země. Historické metropole Kjóto, Nara a Kamakura a tradiční festivaly. Memento 20. století Hirošima. Neonové bulváry velkoměstských džunglí Tokia a Ósaky. Nihon Sankei - nejkrásnější přírodní scenérie Japonska: Mijadžima a Amanohašidate.

Japonsko patří mezi nejvíce obsazované zájezdy z naší nabídky, a právě termín v srpnu je ten nejvíce oblíbený společně s termínem v dubnu za Sakurami.


Zlatý pavilon v Kjótu.

Termín (987): 4.8. - 21.8. 2018
cena v Kč: 91 890,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (převážně vysokorychlostními expresy šinkansen), autobusy a MHD, trajekty na ostrovy Mijadžimu a Sakuradžimu. Ubytování: Tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 987: 13 600 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).
RUSKO - VELKÁ SIBIŘSKÁ CESTA JENISEJ, BAJKAL, KAMČATKA A VLADIVOSTOK

Nezapomenutelné putování ruskou Sibiří od impozantních skalních věží nad Jenisejem přes zcela výjimečné „sladkovodní moře“ Bajkal až k sopkám divukrásné Kamčatky a břehům Tichého oceánu v Přímořském kraji, v nejvýchodnějších a nejvzdálenějších končinách Ruska. Cesta po nejslavnější velké železnici světa, divu techniky a lidské nezlomnosti - Transsibiřské magistrále.

Rusko patří ke stálicím naší nabídky a na logistiku zajištění k nejobtížnějším, proto jsme program zájezdu otočili oproti zájezdu, který je v katalogu, ale obsahově je program totožný.


Irkutsk

Termín (902): 25.8. - 11.9. 2018
cena v Kč: 108 590,- Kč

V ceně je: Doprava. Výlet pronajatou lodí po Bajkalu včetně pohoštění a bani (sauny), lanovky ve Stolbách a na Čerského kámen, vstup do oceanária na Ruském ostrově. Vstupní vízum do Ruska a jeho vyřízení včetně pozvání od partnerské CK. Vstup do národních parků na Kamčatce. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci v navštívených destinacích, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Vlak (po Transsibiřské magistrále) z Irkutska do Krasnojarsku. Nájemní (mikrobusy, vany) po trase, na Kamčatce i terénní vozy/busy s místními řidiči. Ubytování: V hotelech (cca 2*-3*) ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím, na Kamčatce 1-2x 4-lůžková chata, 1 noc ve vlaku (lůžkový vlak 2. třídy). 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 17 800 Kč (13x, v chatě nelze). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, 1x oběd/večeře při plavbě po Bajkalu. V ceně nejsou volitelné výlety označené *. Pro bližší informace o těchto akcích kontaktujte CK, na většinu z nich je nutná závazná přihláška a platba předem.
MADEIRA - OSTROV KVĚTŮ A VŮNÍ

Exotický ostrov v Atlantiku, blíže Africe než Evropě. Endemická květena, přírodní rezervace a botanické zahrady, bujná vegetace, strmé stráně, zelená údolí a skalnaté svahy - snad nikde jinde na světě se nesetkáte s takovým přírodním bohatstvím a tolika rozmanitými typy krajiny. Stovky kilometrů pěšin a chodníků sledujících vodní kanály (levády) složitého zavlažovacího systému zvou k nádherným procházkám. Hornaté vnitrozemí s vysokými štíty hor, divoké horské hřebeny, vavřínový les, mystické mlhy, volně rostoucí strelície, příznivá subtropická poloha a vliv Atlantského oceánu, který zmírňuje letní vedra. To vše jen umocňuje příjemný pobyt na tomto květinovém ostrově v útulném hotelu v historickém centru, který leží necelých 500 m od pláže.

Romantické procházky nádherným ostrovem - Madeirou, jenž územně patří Portugalsku, Vás jednoznačně ohromí i v prvním celém zářijovém týdnu.


Výhled z útesu na Madeiře.

Termín (193): 3.9. - 10.9. 2018
cena v Kč: 27 990,-

V ceně je: V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.Doprava: Letecká na Madeiru včetně tax a poplatků. Po ostrově nájemní (mikrobus nebo minivan, taxi) a veřejná (busy, MHD). Ubytování: V hotelu ve 2-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a TV. 1-lůžkový pokoj za příplatek 3100 Kč). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
NABÍDKA CYKLOZÁJEZDŮ

Jak jistě víte máme širokou nabídku cyklozájezdů a rádi bychom Vám představili zájezdy, kde máme stále místa a u většiny již můžeme garantovat odjezdy ! !.

JIŽNÍ ŠVÉDSKO A ÖLAND NA KOLE

Za neuvěřitelným klidem do země Vikingů - Švédska. Na kole zemí jezer, lesů, skalnatého pobřeží a rybářských osad, mostů i dávné historie. Křišťálově čistá jezera a pohádkové ostrovy i exotika prehistorických megalitů v Ales stenar. Cyklistika ostrovem Visingsö a poloostrovem Kullen, po březích jezer Vättern a Vänern, podél unikátního Göta kanálu a nedotčenou přírodou ostrova Öland.

Krásy severský zemí se dají prozkoumat nejenom autem, ale zážitky z cest skvostnou přírodou na kolech, dávají výletům po okolí teprve ten pravý smysl.


Hrad Kalmar

Termín (1281): 18.8. - 26.8. 2018
cena v Kč/*chatky: 12 690,-/*14 890,-

V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, trajekt do Švédska a zpět, polopenze (polní kuchyně), 6x ubytování v kempech (*4-lůžkové chatky s kuchyňkou), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.
NÁRODNÍ PARKY LITVY NA KOLE

Příjemné toulání na kolech mírně zvlněnou krajinou Litvy. Navštívíme vesničky s tradiční lidovou architekturou, nahlédneme do života obyvatel i starých způsobů hospodaření. V národních parcích pojedeme malebnou krajinou litevské vysočiny se severskými lesy a stovkami jezer, zastavíme se na místech bobřích hradů, projdeme a projedeme naučné stezky a podíváme se do skanzenů. Cestu si zpestříme při plavbě na veslových člunech mezi nespočtem jezer, abychom zase v sedlech vyrazili za romantikou dřevěných kostelů a vodních mlýnů.

Pobaltské země jako Litva, jsou stálicí v naší nabídce a pravidelně tento zájezd realizujeme. Nádherné výhledy do malebné krajiny, plavba po jezeře a mnoho dalšího, co při této cestě zažijete ve Vás zanechá pozitivní vzpomínky.


Dřevěný kostel z 18.století v Paluše

Termín (1302): 4.8. - 12.8. 2018
cena v Kč: 10 990,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze, 6x ubytování ve 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích hotelu, půjčení lodí, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.


V nabídce máme i další termín 1301. Více informací na www.nomad.cz.
MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI

Na kole krajinou Mazurských jezer, jedním z nejmalebnějších míst Evropy, nazývaném „zelené plíce“ Polska. Dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.

Nejvíce oblíbený cyklozájezd k Mazurským jezerům do Polska. Nenáročné projížďky na kolech kolem jezer, plavba loďkou po soustavě jezer, návštěva rezervace zubrů a další skvostné pohledy, které na Vás při této trase čekají si nemůžete nechat ujít.


Výhled na jezera při jedné z cyklotras

Termín (1361): 2.7. - 8.7. 2018
cena v Kč: 9 290,-

Termín (1362): 22.7. - 28.7. 2018
cena v Kč: 9 190,-

Termín (1363): 19.8. - 25.8. 2018
cena v Kč: 8 990,-

V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, vyhlídková cesta lodí z Giżycko do Mikolajki, polopenze, 4x ubytování v hoteliku ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, průvodce, zdravotní připojištění, inf. materiály a DPH.
KOLEM BALATONU NA KOLE

Pohodové cyklovýlety kolem 77 km dlouhého „maďarského moře“. Balaton, zasazený v krásné přírodě, je pro cyklisty přímo ideálním místem s vyspělou infrastrukturou. Hrady a zámky, maďarské vesničky, vinice a sady, výhledy na jezero, termální jezera a jeskyně, pláže, koupání.

Cyklozájezd vedený kolem Balatonu, jenž patří mezi tradiční „bestseller“, nabízí nevšední zážitky maďarskou krajinou, vesničkami s úchvatnými výhledy na „moře“. Nabízíme poslední místa v termínu, který zahrnuje oba červencové svátky. Neváhejte a zajistěte si místa co možná nejdříve.


Výhled na Balaton

Termín (1211): 1.7. - 6.7. 2018
cena v Kč/*bungalov: 5 690,-/*7 290,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze, 4x ubytování v kempu (*2-lůžkové bungalovy u Balatonu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.
MEZI JEZERY SOLNÉ KOMORY NA KOLE (ODPOČINEK U VODY)

Pohodové hvězdicovité výlety na kole romantickou krajinou s desítkami mystických jezer s křišťálově čistou vodou, rozloženými v panoramatu bílých alpských vrcholů, a přitom ideálními pro koupání a vodní sporty. Kolem skrytých jeskyní a poutních kostelů starými hornickými městy za skvělou kuchyní, odpočinkem i koupáním a příjemným pobytem v penzionu.

Rakouská nejznámější jezera, jež jsou středobodem tohoto zájezdu a nabízejí překrásnou krajinu, malebné výhledy a možnost koupání pro otužilé.Termín (1251): 31.5. - 3.6. 2018
cena v Kč: 5 690,-

Termín (1252): 5.7. - 8.7. 2018
cena v Kč: 5 890,-

V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, 3x ubytování ve 2-lůžkových pokojích penzionu se snídaní, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Možnost dokoupit 3x večeře v penzionu za 720 Kč.
VYUŽIJTE NAŠE AKTUÁLNÍ LAST MINUTE SLEVY

Doporučujeme Vám sledovat naše aktuální LAST MINUTE slevy, které jsou přístupné na našich webových stránkách pod tímto odkazem - http://www.nomad.cz/cs/last-minute.html. Výrazné několikatisícové slevy nabízíme na naše zájezdy do Japonska, USA, Polynésie, na Filipíny, Ostrovy Západního Pacifiku, Jižní Indie ale i do dalších destinací. Slevy jsou často časově ohraničené a vycházejí často i ze včasného zakoupení letenek. Pokud tedy o některý zájezd budete mít zájem, neváhejte prosím s jeho nezávazným objednáním. Objednat můžete přes webový formulář nebo telefonicky.

ZÁJEZDY NA ZAKÁZKU

Jako obvykle nabízíme možnost vytvoření zájezdů na zakázku. Pokud jste stálá parta kamarádů, spolupracovníků nebo třeba studentů a máte zájem vyjet spolu někam za daným cílem, není nic jednoduššího než se na nás obrátit. Jsme schopni vám připravit zájezd „na klíč“ zcela dle vašich představ. Ten může být v případě větší skupiny i významně levnější než srovnatelný běžný „katalogový“ zájezd. V posledních letech tvoří právě tyto akce na přání podstatnou část z celkového počtu našich zájezdů a tento podíl se každoročně zvyšuje.


VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA

Rozloučíme se s Vámi nabídkou výhodného parkování na letišti v Praze: http://www.parkovanir7.cz/
Parkování 5 minut od Letiště Praha
Zaparkujte na parkování u letiště vzdáleném pouhých 5 minut od letiště Ruzyně, které vám nabízí pohodlí a bezpečné parkování s komplexním pojištěním vašeho auta za nejlevnější ceny, které vás jistě potěší. Přesvědčte se v ceníku.
Parkování R7 - profesionální firma s individuálním a přátelským přístupem.
Letiště Václava Havla - Praha Ruzyně je vzdálené od parkoviště 5 minut. Budete mít prostorné a bezpečné parkovací místo, hlídané nepřetržitě 24 hodin denně.

Parkoviště je uzamčeno a oploceno, v noci osvětleno a navazuje na obytný dům. Je nepřetržitě monitorováno množstvím kamer, které jsou po celé ploše parkoviště. Navíc jsou všechna auta na parkovišti komplexně pojištěna. Jistě oceníte spolehlivost a individuální a přátelský přístup.
Parkování R7

Parkujte již od 30 Kč/den!


Chcete-li se na něco zeptat nebo si zajistit volné parkovací místo u letiště Praha, využijte rezervační formulář nebo telefon 737 854 582.Budeme rádi, když Vaši pozornost budete věnovat i našemu profilu na sociální síti Facebook: https://www.facebook.com/cknomad.cz. Přidáváme fotky ze zájezdů, cestopisy o různých destinacích, novinky z CK a mnoho dalších aktualit ze světa cestování.


SVĚT PATŘÍ VÁM…

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU DOVOLENOU PLNOU ZAJÍMAVÝCH ZÁŽITKŮ ! ! !

Tiskové chyby vyhrazeny!RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ
Tento e-mail vám byl doručen na základě vaší registrace na stránce www.nomad.cz, žádosti o katalog či poskytnutí osobních údajů na cestovní smlouvě v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jestliže si nepřejete dostávat další e-mailem zasílaný newsletter, napište prosím e-mail na adresu nomad@nomad.cz.