NEWSLETTER CK NOMÁD k 2.1.2018

LEDEN 2018Vážení zákazníci, přátelé!
Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2018. Pevné zdraví, spokojenost, štěstí a optimismus, osobní i pracovní úspěchy a samozřejmě i nějaký vydařený cestovatelský zážitek.
Stejně jako v předchozích letech Vám opět přinášíme novoroční číslo zpravodaje cestovní kanceláře Nomád.
Omlouváme se, že jsme využili Vašich mailových adres od odběratelů novinek a z našich letošních zájezdů. Pokud někdo z Vás newsletter dostávat nechce, stačí nám napsat na: nomad@nomad.cz


Smyslem zpravodaje je informovat Vás o tom, co je v CK nového, automaticky vám posílat přehled nově vypsaných zájezdů mimo naši katalogovou nabídku, aktuálních slev na zájezdy, pozvánek na cestovatelské besedy a další námi pořádané akce.
Pokud máte zájem o jeho odebírání, vyplňte prosím Váš e-mail v levém menu na našich stránkách www.nomad.cz. Newslettery Vám pak budou chodit automaticky do e-mailu (toto zasílání můžete kdykoli zrušit). Věříme, že Vás nabízené informace zaujmou. Budeme se těšit na ohlasy a další kontakty s Vámi.


KATALOG 2018

V těchto dnech rozesíláme klientům naši novou nabídku zájezdů pro rok 2018 a současně jsme zájezdy zveřejnili na našich stránkách www.nomad.cz

Pokud jste našimi klienty a katalog jste nedostali nebo jste s námi dosud necestovali a o katalog v tištěné podobě máte zájem, napište si o něj na adresu objednavky@nomad.cz, popř. CK Nomád, Smetanova 34, 591 01 Žďár nad Sázavou.

CO SE ZMĚNILO A CO ZŮSTÁVÁ?

V první řadě se o něco zvětšil formát tištěného katalogu. Soudíme, že je to cesta správným směrem k lepší přehlednosti i celkovému komfortu klientů při jeho četbě.
Co se týče obsahu, tak jako každý rok přinášíme osvědčené zájezdy i novinky, u nichž doufáme, že vás osloví.
U zájezdů po Evropě, ať již poznávacích, kombinovaných s turistikou a koupáním nebo cyklistických, se stále snažíme držet trendu nahrazování ubytování pod stany ubytováním pod střechou, ať již v chatkách, bungalovech, ubytovnách, penzionech nebo hotelech, pokud možno na co nejméně různých místech (v ideálním případě na jednom). U leteckých zájezdů do exotických destinací mimo Evropu se snažíme zkvalitňovat ubytování, jehož součástí jsou většinou i snídaně a někdy i další strava. Do ceny zájezdů jsou nyní někdy zahrnuty i výlety s místními CK, které dříve byly fakultativní.
Navíc vycházíme vstříc i požadavkům na kratší zájezdy, aniž by jim to mělo jakkoli ubírat na zajímavosti. Snažili jsme se i o zjednodušení a zpřehlednění možných spojení různých zájezdů nebo jejich variant. Cílem je, aby si na své přišli jak ti, kteří z osobních či pracovních důvodů volí kratší zájezdy, tak ti, kteří preferují důkladnější poznání dané země nebo oblasti.
Nově uvádíme většinou už přímo v katalogu cenu za možnost příplatku za jednolůžkový pokoj pro daný zájezd.
Stále jsme jedna z mála cestovních kanceláří, která do ceny našich zájezdů obvykle zahrnuje i cenu víz a jejich vyřízení (kromě v oddíle „V ceně je“ uvedených výjimek) a většinou nevyžaduje doplatek za jednolůžkový pokoj pro osobu cestující samostatně.


NĚCO Z NOVINEK ALE I “JISTOT” V NAŠÍ NABÍDCE:


PORTORIKO A FLORIDA

„La Isla Bonita“ zpívá o Portoriku Madonna a má pravdu. Krásný ostrov, kde se snoubí žhavý hispánský temperament s americkým smyslem pro pořádek a podnikání. Nádherné pláže a průzračné moře na pobřeží i tropická příroda, prales a hory ve vnitrozemí. Futuristická gigantická satelitní anténa Cornellovy univerzity u města Arecibo, proslavená v bondovce Zlaté oko. Dny provoněné světoznámým rumem Bacardi nebo nejčerstvější kávou jaká může být k mání přímo po upražení na plantáži. Drahokamy španělské koloniální architektury v hlavním městě San Juanu… a k tomu navíc okruh po nejatraktivnějších místech Floridy jako možnost šestidenního prodloužení.
Zájezd do netradiční i tradiční destinace v rámci USA vedený odborníkem na slovo vzatým - Vítem Pohankou - dlouholetým zpravodajem Českého rozhlasu v USA.


Mapka zájezdu Portoriko a Florida

Termín (391): 24.11. - 3.12. 2018
cena v Kč: 59 890,-

Termín (392): 24.11. - 9.12. 2018
cena v Kč: 79 790,-

V ceně je: Doprava. Ubytování. Vstup do N.P. Everglades (392). Český průvodce (a řidič), zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Portoriko a na Floridu (392) včetně tax a poplatků, po Portoriku a Floridě (392) pronajatý minivan řízený průvodcem. Loď mezi ostrovy Portoriko a Culebra. Ubytování: Hotely, penziony a motely – 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 391: 10 100 Kč, 392: 17 600 Kč.VELKÝ OKRUH ZA PŘÍRODNÍMI SKVOSTY BRAZÍLIE

Poznávací okruh letadly a lodí po největší zemi Latinské Ameriky. Výběr toho nejlepšího, co Brazílie může nabídnout. Nejpůsobivější vodopády světa Iguaçu s navštěvou Itaipú, druhé nejvýkonnější hydroelektrárny na světě. Nocleh na farmě v Pantanalu, v ráji zvířat a největších mokřadech světa. Tři dny pobytu v Amazonii, v největším deštném pralese na světě. Noc a den plavby po nejmohutnějším veletoku světa Amazonce. Velmi blízká setkání s exotickými zvířaty a veselými Brazilci. Okouzlující Rio de Janeiro a temperamentní Salvador da Bahia. Pobřeží Atlantiku s kokosovými plážemi a mořskými želvami. Možnost prodloužení o pobyt na tropických ostrovech Itaparica, Frades, Boipeba a Tinharé.
Jeden z nejlepších poznávacích zájezdů do této země, který je na trhu, vedený Janem Žertem, velkým znalcem Latinské Ameriky a Brazílie obzvlášť (žije v ní už řadu let).


Mapka zájezdu Velký okruh za přírodními skvosty Brazílie

Termín (421): 20.10. - 6.11. 2018
cena v Kč: 97 990,-

Termín (422): 20.10. - 11.11. 2018
cena v Kč: 110 590,-

V ceně je: Doprava. Třídenní expedice za amazonskými indiány a do pralesa, s plnou penzí. Dvoudenní výlet do Pantanalu, s plnou penzí. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Brazílie a přelety Rio - Iguaçu - Cuiabá - Manaus a Santarém - Salvador včetně tax a poplatků, lodí po Amazonce z Manaus do Santarému, lodě na ostrovy Itaparica, Frades, Boipeba a Tinharé (422), nájemní (minibusy, taxi) a veřejná (busy, metro). Ubytování: Hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1x na lodi v zavěšených hamakách. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 421: 11 900 Kč, 422: 15 900 Kč (1x na lodi není možný). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, při 3-denních výletech v Amazonii a 2-denním výletu v Pantanalu plná penze.


Brazílie
ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)

Gruzie a Arménie - křesťanské země pod Kavkazem s bohatou historií, prastarými kláštery a překrásnou přírodou. Írán a Turkmenistán - svérázné a obtížně dostupné země, od světa dříve izolované buď přísnou teokracií šíitských imámů nebo vládou postsovětského vůdce Nijazova, který dosáhl pozice živého božstva a nechal se uctívat jako Turkmenbaši. A které ani dnes nepatří mezi nejběžnější cíle turistických výprav. Tím lépe pro nás. Cesta po stopách dávné obchodní Hedvábné stezky přinese dobrodružství i poznání pestrosti a rozmanitosti zemí vzájemně tolik odlišných. Návštěva Emirátů (resp. Dubaje) pak bude už jen třešničkou na závěr tohoto nezapomenutelného putování.
Mimořádný zájezd nabízející při příznivé délce nečekaně široký záběr poznání, připravený ve spolupráci s místními cestovkami, vedený pravděpodobně Karlem Starým.


Mapka zájezdu Čtyřmi zeměmi Hedvábné stezky

Termín (611): 25.8. - 8.9. 2018
cena v Kč: 85 890,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a snídaně. Vyřízení turkmenských víz včetně pozvání (bez samotných víz), podpora místní CK. Český průvodce, místní průvodci po trase Tbilisi-Ašchabad po celou dobu pobytu, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Gruzie a z Turkmenistánu včetně stopoveru v Dubaji a přelet z Teheránu do Mašhadu včetně tax a poplatků. Po celé trase z Tbilisi do Ašchabadu pronajatým klimatizovaným busem/minibusem řízeným místními řidiči. V Dubaji MHD (metro, busy) a taxi. Ubytování: Hotely (3* - Gruzie, Arménie, Dubaj, 4* - Írán a Turkmenistán) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1x nocleh v poušti (zajištěné stany včetně spacáku a podložky, popř. společná jurta). 1-lůžkový pokoj za příplatek 12 600 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, 1x BBQ večeře a snídaně v poušti, 1x denně v busu láhev vody. V ceně není vízum a migrační poplatek do Turkmenistánu (cca 100 USD) a vízum do Íránu a jeho vyřízení (2200 Kč).


"Brána do pekla"
MONGOLSKO A KYRGYZSTÁN - K NEJKRÁSNĚJŠÍM JEZERŮM PLANETY

Dvě země, které spojuje nádherná příroda, spojená s pocity prostoru, volnosti a samoty. Obě vnitrozemské a vysoko položené - z Kyrgyzstánu je ze všech zemí světa nejdál k moři a 40% jeho území leží výše než 3000 m n.m. Země stepí, vysokých hor a velkých, průzračně modrých jezer Chövsgöl, Issyk-Kul a Son-Kul, které bez přehánění náleží k těm nejkouzelnějším na celém světe. Hlavní města Ulánbátar a Biškek. Fosílie dinosaurů, lamaistické kláštery a gigantické sochy. „Hory duchů“ - pohoří Ťan-Šan a spektakulární soutěsky. Dvě země pastevců a milovníků koní, úžasně pohostinných, hrdých lidí, žijících s přírodou v dokonalé harmonii.
Zájezd do dvou asijských zemí s překrásnými horami a jezery připravený ve spolupráci s místními CK, vedený pravděpodobně kyrgyzskou rodačkou nyní žijící u nás (a hovořící česky) Karin Kaledinovou.


Mapka k zájezdu Mongolsko a Kyrgyzstán

Termín (621): 28.6. - 8.7. 2018
cena v Kč: 68 590,-

V ceně je: Doprava. Ubytování a strava. Vstupy na navštívené objekty v rámci programu, folklorní představení. Víza včetně jejich vyřízení, podpora místní CK. Český průvodce, místní průvodci po trase po celou dobu pobytu, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Mongolska a z Kyrgyzstánu, zpáteční přelet Ulánbátar-Mörön a přelet Ulánbátar-Biškek včetně tax a poplatků. Po trase v Mongolsku i Kyrgyzstánu pronajatými minibusy řízenými místními řidiči. Ubytování: Hotely (3*): 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 4x v jurtách u jezer (2x u Chövsgöl a 2x u Issyk-kul) - vždy po 2-5 osobách, 1x v kyrgyzské rodině (pokoje po 2 osobách). 1-lůžkový pokoj za příplatek 5600 Kč. Strava: Během programu v Mongolsku a Kyrgyzstánu 5x plná penze, 1x polopenze a 3x snídaně.
RUSKO - TRANSSIBIŘSKOU MAGISTRÁLOU Z MOSKVY DO VLADIVOSTOKU

Životní sen snad každého cestovatele a milovníka železnic - projetí celých 9288 km Transsibiřské magistrály (Transsibu) po „té pravé“ trase z Moskvy do Vladivostoku. Nejdelší a nejslavnější železnice světa, zázrak techniky i lidské vůle, vybudovaný 1890-1916 za neuvěřitelných 26 let! Jen její pozdější elektrifikace 1929-2002 trvala téměř 3x déle. Z Moskvy přes rozhraní Evropy a Asie na Urale, sibiřská velkoměsta Jekatěrinburg, Novosibirsk, Krasnojarsk, Irkutsk, Chabarovsk a Vladivostok, jedinečné „sladkovodní moře“ Bajkal, hlavní veletoky Sibiře Ob, Jenisej a Amur až k břehům Tichého oceánu v Přímořském kraji, v nejvzdálenějších končinách Ruska. Povzneste se nad občasnou nepohodu z dlouhé jízdy, užívejte si to pěkné a vnímejte hlubokou pravdu, že i cesta může být cíl.
Po velkém úspěchu naší Velké Sibiřské cesty rozšiřujeme nabídku do asijské části Ruska i o velké putování po celé trase Transsibiřské magistrály. Zájezd pravděpodobně povede specialista na Rusko a postsovětské země Petr Chvojka.


Mapka k zájezdu Rusko - Transsibiřská magistrála

Termín (891): 20.8. - 8.9. 2018
cena v Kč: 93 590,-

V ceně je: Doprava. Výlet pronajatou lodí po Bajkalu včetně pohoštění a bani (sauny). Plavba výletní lodí po Amuru. Lanovky ve Stolbách a na Čerského kámen, vstup do oceanária na Ruském ostrově. Vstupní vízum do Ruska a jeho vyřízení včetně pozvání od partnerské CK. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci v navštívených destinacích, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Moskvy a z Vladivostoku včetně letištních tax a poplatků. Vlaky po celé trase Transsibiřské magistrály z Moskvy do Vladivostoku. Nájemní (mikrobusy, vany) po trase řízené místními řidiči. V malé míře (Moskva) i veřejná doprava (busy, vlaky, metro). Ubytování: V hotelech (cca 2*-3*) ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím (11x), 8x ve vlacích (lůžkový vlak 2. třídy, kupé po 4 osobách). 1-lůžkový pokoj za příplatek 16 400 Kč, 1.třída ve vlaku (2-lůžkové kupé) na vyžádání v CK. Strava: Součástí ubytování (tj. mimo vlaky) jsou snídaně, 1x oběd/večeře při plavbě po Bajkalu.
JAPONSKO PRO MILOVNÍKY ŽELEZNIC, TECHNIKY A BIZARNOSTÍ

Zájezd pro všechny, kteří mají rádi vláčky, techniku, architekturu, japonské kulinářství a další aspekty místní civilizace. Kontrasty nejvyspělejších technologií a nejnovějších trendů se staletými zvyky a tradicemi, upjatého a seriózního běžného chování s někdy až bláznivými a úletovými formami zábavy vás v této zemi nikdy nepřestanou překvapovat… Japonsko křížem krážem po všech hlavních ostrovech od severu k jihu a po obou pobřežích. Z devíti linek šinkansenu jich projedete sedm. Odvážná a velkorysá moderní architektura i některé z nejnavštěvovanějších historických památek, temné připomínky 2. světové války i blyštivá robotí show a mnoho, mnoho dalšího.
Další ze zájezdů pro milovníky železnic, a to přímo do jejich „země zaslíbené“ - Japonska. Tato země je naší „výkladní skříní“ - těžko byste u nás hledali nabídku srovnatelné šíře a komplexnosti se zaměřením na místní festivaly, turnaje sumo, všeobecné či naopak tématicky zaměřené programy ve všech ročních obdobích. Vedoucí tohoto i většiny dalších našich zájezdů do Země vycházejícího slunce bude u klientů mimořádně oblíbená a oceňovaná japanoložka Hana Dušáková.


Mapka k zájezdu Japonsko pro milovníky železnic, techniky a bizarností

Termín (1001): 31.5. - 17.6. 2018
cena v Kč: 79 990,-

V ceně je: Doprava. Lanovka na vyhlídku nad Hakodate. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (převážně vysokorychlostními expresy šinkansen), autobusy a MHD, monorail na Odaibu, trajekt na Sakuradžimu, rychloloď z Honšú na Kjúšú. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl. 1-lůžkový pokoj za příplatek 11 900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).


Japonsko pro milovníky železnic, techniky a bizarností
FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE - LEGENDÁRNÍ OSTROVY RÁJE

Návětrné (Tahiti, Moorea a *Tetiaroa) a Závětrné (Huahine, Raiatea a Bora Bora) Společenské ostrovy Francouzské Polynésie. Dva týdny pohádky u protinožců na „ostrovech lásky“, obdivovaných P. Gauguinem, R. L. Stevensonem a dalšími umělci. Tradiční polynéská kultura a obyvatelé, slavné černé perly, korálové atoly s bělostnými plážemi a mořem neuvěřitelných barevných odstínů.
Exotické zájezdy mimo Evropu tvoří většinu naší nabídky. Ačkoli pořádáme akce opravdu po celém světě, pokud bychom měli vypíchnout oblast, v níž se cítíme obzvlášť „jako doma“, je to kromě Japonska právě jižní Pacifik. A to jak v Austrálii a na Novém Zélandu, tak i na ostrovech od Fidži, přes Samou, Tongu, Cookovy ostrovy, Francouzskou Polynésii až po Velikonoční ostrov.
Zájezdy na Tahiti, Mooreu, Huahine, Raiateu a Bora Bora vedou obvykle průvodci Ivan Novák, Lucie Krejčová nebo Jiří Koubek. Každý z nich navštívil tuto oblast již mnohokrát.


Mapka k zájezdu Francouzská Polynésie

Termín (1143): 26.3. - 11.4. 2019
cena v Kč: 138 990,-

6800 Kč sleva pro přihlášené do 13.4. 2018 (1142, 1143)

V ceně je: Doprava. Okružní prohlídka Tahiti Nui. Tři dny pronájem kol (Moorea, Bora Bora, Huahine). „Shark Tour“ na Moorei (člunem po laguně, krmení žraloků, koupání s rejnoky, šnorchlování, občerstvení). Permit do údolí Fautaua. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci a řidiči dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Tahiti, přelety Tahiti - Huahine - Raiatea - Bora Bora - Tahiti včetně letištních tax a poplatků. Loď na Mooreu a zpět na Tahiti. Transfery letiště-hotely. Nájemní a veřejná po ostrovech (minivany, busy, trucky, taxi). Ubytování: Penziony, tradiční obydlí fare - chatky a bungalovy, hotely - pokoje vždy 2-lůžkové s příslušenstvím, na všech ostrovech u moře. 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 29 900 Kč. Možnost ubytování v bungalovech nad lagunou (4 noci na Bora Bora) za příplatek 13 600 Kč na osobu (při obsazení bungalovu dvěma osobami). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.


Francouzská polynésie
Na konec povídání o novém katalogu snad ještě zmínka o zájezdech uvedených v katalogu jen zmínkou pod souhrnným označením 15 Další zájezdy najdete na našem webu (týkají se zájezdů po Evropě), 49 Další velké cesty po Americe, 88 Další velké cesty (po ostatních světadílech) a 145 Další cyklozájezdy najdete na našem webu.
Jde o trasy, které se nám do tištěného katalogu sice už nevešly celé, ale jde o plnohodnotné zájezdy, které jsou na webu uvedeny v plném rozsahu, tak jako ostatní katalogové zájezdy.
Proto doporučujeme, abyste je nepřehlíželi, ale věnovali jim stejnou pozornost jako zájezdům ostatním. Mnohdy jde o zájezdy, které pořádáme společně s jinými cestovními kancelářemi, takže šance, že se budou realizovat, je o to vyšší.
A především: Pokud jste stálá parta kamarádů, spolupracovníků nebo třeba studentů a máte zájem vyjet spolu někam za daným cílem, není nic jednoduššího než se na nás obrátit. Jsme schopni vám připravit zájezd „na klíč“ zcela dle vašich představ. Ten může být v případě větší skupiny i významně levnější než srovnatelný běžný „katalogový“ zájezd.
Akce, které máme v naší nabídce, vám můžeme připravit na přání pro větší nebo menší skupinu zájemců podle jejich představ, možností a zájmů.
V posledních letech tvoří právě tyto akce na přání podstatnou část z celkového počtu našich zájezdů a tento podíl se každoročně zvyšuje.

Doufáme, že si v naší nové nabídce zájezdů na rok 2018 (a částečně i na roky 2017 a 2019) vyberete a pokud se některého zúčastníte, budete se domů vracet spokojeni.

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU DOVOLENOU PLNOU ZAJÍMAVÝCH ZÁŽITKŮ!

KDE SE S NÁMI MŮŽETE SETKAT?

NA VELETRZÍCH

Začátek roku je obdobím veletrhů cestovního ruchu. Ani naše cestovní kancelář na nich tradičně nebude chybět. Potěší nás, když nás navštívíte na našich stáncích v Brně, Bratislavě, Praze, Ostravě nebo Českých Budějovicích v těchto termínech:


GO a REGIONTOUR v Brně (18. 1. - 21. 1. 2018)

ITF Slovakiatour v Bratislavě (25. 1. - 28. 1. 2018)

Holiday World v Praze (15. 2. - 18. 2. 2018)

Veletrh Dovolená v Ostravě (2. 3. - 4. 3. 2018)

FOR BIKES v Praze (6. 4. - 8. 4. 2018)

Travel fest v Českých Budějovicích (13. 4. - 14. 4. 2018)


Přihlásíte-li se na zájezd přímo na veletrhu, můžete využít naši exkluzivní veletržní slevu! (7% z ceny zájezdu, u zájezdů nad 40 000 Kč je sleva počítána z částky 40 000 Kč).

NA BESEDÁCH

Jako každoročně je zimní období tím hlavním pro naše cestovatelské besedy a promítání. Připomínáme jejich seznam, který je jinak uveden i v našem katalogu (str. 9) a na našich webových stránkách: http://www.nomad.cz/cs/prednasky.html


Napříč Mexikem

Oldřich Černý

04.01.2018

Čas konání:18:00

Místo konání: Pardubice - Zámek Pardubice

KLDR

Karel Starý

16.01.2018

Čas konání:18:30

Místo konání: Klub cestovatelů (Brno - Královo Pole)

Napříč Mexikem

Oldřich Černý

17.01.2018

Čas konání:18:00

Místo konání: Chrudim - Divadlo Chrudim

Japonsko

Karel Starý

18.01.2018

Čas konání:19:00

Místo konání: Žďár - Kavárna u Tety Hany

KLDR

Karel Starý

23.01.2018

Čas konání:18:00

Místo konání: Polná - Zámek Polná - Kulturní středisko

Japonsko

Karel Starý

25.01.2018

Čas konání:18:30

Místo konání: Praha - Klub cestovatelů

Japonsko

Karel Starý

05.02.2018

Čas konání:17:00

Místo konání: Lovosice - Kulturní středisko LOVOŠ

Japonsko

Karel Starý

06.02.2018

Čas konání:17:00

Místo konání: Severočeská vědecká knihovna, Ústí nad Labem

KLDR

Karel Starý

07.02.2018

Čas konání:18:00

Místo konání: Jihlava - katedra cestovního ruchu VŠP Jihlava


Máte-li zájem o uspořádání cestovatelské besedy pro váš klub, knihovnu, kino, kavárnu, školu nebo jinou instituci, neváhejte se na nás obrátit. Určitě se domluvíme na vhodném tématu, termínu i podmínkách.
Budeme se těšit na viděnou!


VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA

Rozloučíme se s Vámi nabídkou výhodného parkování na letišti v Praze: http://www.parkovanir7.cz/
Parkování 5 minut od Letiště Praha
Zaparkujte na parkování u letiště vzdáleném pouhých 5 minut od letiště Ruzyně, které vám nabízí pohodlí a bezpečné parkování s komplexním pojištěním vašeho auta za nejlevnější ceny, které vás jistě potěší. Přesvědčte se v ceníku.
Parkování R7 - profesionální firma s individuálním a přátelským přístupem.
Letiště Václava Havla - Praha Ruzyně je vzdálené od parkoviště 5 minut. Budete mít prostorné a bezpečné parkovací místo, hlídané nepřetržitě 24 hodin denně.

Parkoviště je uzamčeno a oploceno, v noci osvětleno a navazuje na obytný dům. Je nepřetržitě monitorováno množstvím kamer, které jsou po celé ploše parkoviště. Navíc jsou všechna auta na parkovišti komplexně pojištěna. Jistě oceníte spolehlivost a individuální a přátelský přístup.
Parkování R7

Parkujte již od 30 Kč/den!


Chcete-li se na něco zeptat nebo si zajistit volné parkovací místo u letiště Praha, využijte rezervační formulář nebo telefon 737 854 582.
RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ
Tento e-mail vám byl doručen na základě vaší registrace na stránce www.nomad.cz, žádosti o katalog či poskytnutí osobních údajů na cestovní smlouvě v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jestliže si nepřejete dostávat další e-mailem zasílaný newsletter, napište prosím e-mail na adresu nomad@nomad.cz.