NEWSLETTER CK NOMÁD k 23.12.2016

prosinec 2016Vážení zákazníci, přátelé cestování!
Přinášíme Vám znovu další číslo zpravodaje naší cestovní kanceláře Nomád.
Omlouváme se Vám, že jsme využili Vašich mailových adres z našich zájezdů letošního roku a odběratelů novinek. Pokud někdo z Vás Newsletter dostávat nechce, stačí nám napsat na : nomad@nomad.cz

Hlavně ale Vám přejeme krásné vánoce a vše nejlepší do nového roku 2017. Pevné zdraví, pracovní úspěchy, osobní spokojenost a štěstí a také nějaký příjemný cestovatelský zážitek.

Chcete-li být informováni o tom, co je v CK nového, automaticky dostávat přehled nově vypsaných zájezdů mimo katalogovou nabídku, aktuálních slev na zájezdy, pozvánky na cestovatelské besedy a další námi pořádané akce, přihlašte se prostřednictvím následujícího formuláře.
Pokud chcete začít odebírat náš zpravodaj, vyplňte prosím Váš e-mail v levém MENU na našich www.nomad.cz. Newslettery Vám pak budou chodit automaticky do e-mailu (a toto zasílání můžete kdykoli zrušit).

Věříme, že Vás nabízené informace zaujmou. Budeme se těšit na ohlasy a další kontakty s Vámi.

Za cestovní kancelář NOMÁD, ing Michal Šindelář


 

KATALOG 2017

V těchto dnech rozesíláme klientům naši novou nabídku zájezdů pro rok 2017 a současně jsme zájezdy zveřejnili na našich www.nomad.cz

Pokud jste našimi klienty a katalog jste nedostali nebo jste s námi dosud necestovali a o katalog v tištěné podobě máte zájem, napište si o něj na adresu objednávky@nomad.cz, popř. CK Nomád, Smetanova 34, 591 01 Žďár nad Sázavou.

 

CO SE ZMĚNILO?

V našem katalogu jako každoročně přinášíme osvědčené zájezdy i novinky, u nichž doufáme, že vás osloví.
U autobusových zájezdů stále častěji nahrazujeme ubytování pod stany ubytováním pod střechou, ať již v chatkách, bungalovech, ubytovnách, penzionech nebo hotelech.
U leteckých zájezdů do exotických destinací mimo Evropu se snažíme zkvalitňovat ubytování, jehož součástí jsou většinou i snídaně a někdy i další strava. Navíc vycházíme vstříc i požadavkům na kratší zájezdy, aniž by jim to mělo jakkoli ubírat na zajímavosti. Naopak, do ceny zájezdů jsou mnohdy zahrnuty i výlety s místními CK, které dříve byly fakultativní.
Snažili jsme se i o zjednodušení a zpřehlednění možných spojení různých zájezdů nebo jejich variant. Nově uvádíme často přímo v katalogu i cenu za možnost příplatku za jednolůžkový pokoj pro daný zájezd.

 

Stále jsme jedna z mála cestovních kanceláří, která do ceny našich zájezdů obvykle zahrnuje i cenu víz a jejich vyřízení (kromě v oddíle „V ceně je“ uvedených výjimek.), obvykle nevyžadujeme doplatek za jednolůžkový pokoj pro osobu cestující samostatně.


A NOVINKY?

Z novinek bychom chtěli v první řadě zmínit např. několik nových zájezdů do Japonska. Tato země je naší „výkladní skříní“ - věříme tomu, že nabídku podobné šíře a komplexnosti se zaměřením na místní festivaly, turnaje sumo, „trendy“ míst, ledová kouzla apod. v nabídce žádné jiné cestovní kanceláře v ČR nenajdete.
Šindžuku
robotí show v tokijské čtvrti Šindžuku, Japonsko

Nově nabízíme krátké výlety do Brazilského Ria a k vodopádu Iguazu, nebo naopak plavby mezi krami Grónska. Také mezi novinkami najdete okruh pro nejkrásnějších přírodních scenériích Číny - především skleněné chodníky nad propastmi a fantastický kraj vápencových homolí na řece Li – kde se ne náhodou natáčel film Avatar.

Na konec povídání o novém katalogu snad ještě zmínka o okruhu zájezdů uvedených jen na webu – pod číslem zájezdu 109 Další velké cesty. Jde o trasy, které se nám již do katalogu nevešly celé, ale jde o plnohodnotné zájezdy, které jsou na webu uvedeny v plném rozsahu, stejně jako ostatní katalogové zájezdy. Proto doporučujeme, abyste je nepřehlíželi, ale věnovali jim stejnou pozornost jako zájezdům ostatním. Mnohdy jde o zájezdy které pořádáme společně s jinými cestovními kancelářemi, takže šance, že se budou realizovat, je o to vyšší. Na www.nomad.cz je najdete jako zájezdy číslo 1091 až 1099.
Pochopitelně, pro tyto akce, stejně jako pro všechny ostatní v naší nabídce, platí, že je rádi připravíme „na klíč“ pro větší nebo menší skupinu zájemců podle jejich představ, možností a zájmů.
V posledních letech tvoří právě tyto akce na přání od pracovních kolektivů, studentů a pedagogů, skupin přátel a dalších domluvených skupin podstatnou část z celkového počtu našich zájezdů a tento podíl se každoročně zvyšuje.

Doufáme, že si v naší nové nabídce zájezdů na r. 2017 (a částečně i na 2016) vyberete a pokud se některého zúčastníte, budete se domů vracet spokojeni.

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU DOVOLENOU PLNOU ZAJÍMAVÝCH ZÁŽITKŮ !

-----------------------------------------------------------------------------------------------*

CO NOVÉHO V NAŠÍ NABÍDCE?

Jako každoročně, na konci předešlého roku vydáváme a zájemcům rozesíláme katalog na další sezónu. Dovolte nám připomenout některé z novinek, které by Vás mohly zaujmout.

-----------------------------------------------------------------------------------------------*

NAPŘÍČ MEXIKEM - Z KALIFORNIE DO MEXICO CITY 

NAPŘÍČ MEXIKEM - Z KALIFORNIE DO MEXICO CITY

Ze San Diega přes celý nejdelší poloostrov světa - Baja Californii. Pouště a mesety s obřími kaktusy, nádherné pláže a laguny Pacifiku i Cortésova moře, vysoké pobřežní duny s kostrami velryb, kolonie lvounů a především stovky živých velryb na jednom místě - to nikde jinde na světě neuvidíte! Vinné sklípky v Ensenadě, exkluzivní letovisko Cabo San Lucas. Pohoří Sierra Madre s impozantním Měděným kaňonem, obývaným indiány Tarahumara s nepochopitelnými zvyky a schopnostmi. Stříbrné doly, historická města i metropole Ciudad de México s proslulými památkami indiánských civilizací…

 

Termín (352): 11.3. - 1.4. 2017

cena v Kč: 82 890,-

V ceně je: Doprava. Výlety k La Bufadora a 1 den v Barranca del Cobre. Plavba lodí za velrybami v zátoce Ojo de Liebre. Výletní vlak Los Mochis - Creel. Ubytování a snídaně. Český průvodce, služby místních průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Mexika včetně tax a poplatků. Veřejná a nájemní (dálkové komfortní autobusy, taxi, minibusy nebo minivany), trajekt přes Cortésovo moře. Ubytování: Hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2-3x (352) noční přejezdy v komfortním dálkovém busu, popř. 1x na trajektu. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 351: 8900 Kč (13x), 352: 10 800 Kč (17x). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.

POSPĚŠTE SI!

O zájezd je velký zájem a poslední volná místa mohou být brzy vyprodána!

 

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE - LEGENDÁRNÍ OSTROVY RÁJE

Návětrné (Tahiti, Moorea a *Tetiaroa) a Závětrné (Huahine, Raiatea a Bora Bora) Společenské ostrovy Francouzské Polynésie. Dva týdny pohádky u protinožců na „ostrovech lásky“, obdivovaných P. Gauguinem, R. L. Stevensonem a dalšími umělci. Tradiční polynéská kultura a obyvatelé, slavné černé perly, korálové atoly s bělostnými plážemi a mořem neuvěřitelných barevných odstínů.

 


Termín (1061): 28.3. - 13.4. 2017
cena v Kč: 129 990,-

V ceně je: Doprava. Okružní prohlídka Tahiti Nui. Tři dny pronájem kol (Moorea, Bora Bora, Huahine). „Shark Tour“ na Moorei (člunem po laguně, krmení žraloků, koupání s rejnoky, šnorchlování, občerstvení). Permit do údolí Fautaua. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci a řidiči dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Tahiti, přelety Tahiti - Huahine - Bora Bora - Raiatea - Tahiti včetně letištních tax a poplatků. Loď na Mooreu a zpět na Tahiti. Transfery z a na letiště. Nájemní a veřejná po ostrovech (minivany, busy, trucky, taxi). Ubytování: Penziony, tradiční obydlí fare - chatky a bungalovy, hotely - pokoje vždy 2-lůžkové s příslušenstvím, na všech ostrovech u moře. 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 27 200 Kč. Možnost ubytování v bungalovech nad lagunou (4 noci na Bora Bora) - viz www.nomad.cz. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.

-----------------------------------------------------------------------------------------------*

KDE SE S NÁMI MŮŽETE SETKAT?

 

NA VELETRZÍCH

Začátek roku je obdobím veletrhů cestovního ruchu. Ani naše cestovní kancelář na nich tradičně nebude chybět. Potěší nás, když nás navštívíte na našich stáncích v Brně, Bratislavě či v Praze v těchto termínech a na těchto místech:

GO a REGIONTOUR v Brně (19. 1. - 22. 1. 2017), stánek - pavilon F, č. 050

ITF Slovakiatour v Bratislavě (26. 1. - 29. 1. 2017), stánek - hala B1, č. 502

Holiday World v Praze (16. 2. - 19. 2. 2017), stánek - č. 070

Veletrh DOVOLENÁ v Ostravě (3. 3. - 5. 3. 2017), stánek - č. 203

Přihlásíte-li se na zájezd přímo na veletrhu, můžete využít naši exkluzivní veletržní slevu! (7% z ceny zájezdu, u zájezdů nad 40 000 Kč je sleva počítána z částky 40 000 Kč).

NA BESEDÁCH

Jako každoročně je zimní období tím hlavním pro naše cestovatelské besedy a promítání. Připomínáme jejich seznam, který je jinak uveden i v našem katalogu (str. 4) a na našich webových stránkách: http://www.nomad.cz/cs/prednasky.html

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok

Karel Starý

Termín: 12.01.2017

Čas konání: 18:00

Místo konání: Žďár - Kavárna u Tety Hany

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok Karel Starý

Termín: 17.01.2017

Čas konání: 18:30

Místo konání: Praha - Klub cestovatelů

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok Karel Starý 

Termín: 06.02.2017

Čas konání: 17:00

Místo konání: Lovosice - Kulturní středisko LOVOŠ

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok Karel Starý 

Termín: 07.02.2017

Čas konání: 17:00

Místo konání: Severočeská vědecká knihovna, Ústí nad Labem

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok Karel Starý 

Termín: 15.02.2017

Čas konání: 18:30

Místo konání: Klub cestovatelů (Brno - Královo Pole)

Rusko - Velká Sibiřská cesta: Jenisej, Bajkal, Kamčatka a Vladivostok Karel Starý 

Termín: 21.02.2017

Čas konání: 18:00

Místo konání: Polná - Zámek


Máte-li zájem o uspořádání cestovatelské besedy pro váš klub, knihovnu, kino, kavárnu, školu nebo jinou instituci, neváhejte se na nás obrátit. Určitě se domluvíme na vhodném tématu, termínu i podmínkách.
Budeme se těšit na shledanou!


SLEVY NA ZÁJEZDY

Kromě již zmíněné mimořádné veletržní slevy nabízíme i pravidelné slevy
(viz str. 119 v katalogu, JAK CESTUJEME, resp. http://www.nomad.cz/cs/jak_cestujeme.php) :

3. SLEVY
poskytujeme v r. 2017 v této výši (z katal. ceny bez příplatků):

a) pro každého, kdo se z posledních šesti let (2011 - 2016) zúčastnil alespoň ve třech letech zájezdu s CK: 3% z ceny zájezdu (věrnostní sleva),

 b) pro přihlášené do 31.3.2017 (na odjezdy od 1.6.), nebo 6 a více měsíců před odjezdem: 4% z ceny zájezdu,

 c) 5% pro každého, kdo uhradí plnou cenu zájezdu do 26.2.2017 (pro odjezdy od 1.6.2017). U zájezdů s cenou vyšší než 50 000 Kč stačí zaplatit 50 000 Kč,

d) 2,5% pro držitele mezinárodních karet ISIC, ITIC a IYTC, či účastníka skupiny více než 7 lidí, kteří se hlásí společně jednou přihláškou přímo v naší CK,

 e) 3% sleva pro přihlášené do 20.11.2017 na zájezdy s termíny od 1.2.2018,

 f) slevy uvedené u cen zájezdů.

Slevy b) a c), stejně jako b), e), f ) se nemohou vzájemně sčítat. Sleva bude poskytnuta jen tehdy, uplatníte-li požadavek na ni současně na přihlášce písemně. Pro uplatnění slevy držitele mezinár. karty nám zašlete kopii karty spolu s přihláškou. U zájezdů s cenou vyšší než 40 000 Kč se sleva počítá jen z částky 40 000 Kč. Maximální výše součtu slev, kterou lze uplatnit je 10%.

Jako příklad uvádíme aktuální slevu na uvedené www stránce:

NAPŘÍČ MEXIKEM - BAJA CALIFORNIA A MĚDĚNÝ KAŇON 

Termín: 11.03. - 27.03. (č. 351)      

Cena: 77 990,-

sleva: 2 500,-

   

O slevu je nutné zažádat na přihlášce a nelze sčítat s jinou.
Slevy platí pro nově přihlášené
Slevy jsou uvedeny vůči katalogové ceně zájezdu.


VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA

Rozloučíme se s Vámi nabídkou výhodného parkování na letišti v Praze: http://www.parkovanir7.cz/
Parkování 5 minut od Letiště Praha
- Zaparkujte na parkování u letiště vzdáleném pouhých 5 minut od letiště Ruzyně, které vám nabízí pohodlí a bezpečné parkování s komplexním pojištěním vašeho auta za nejlevnější ceny, které vás jistě potěší. Přesvědčte se v ceníku.
- Parkování R7 - profesionální firma s individuálním a přátelským přístupem
-Letiště Václava Havla - Praha Ruzyně je vzdálené od parkoviště 5 minut. Budete mít prostorné a bezpečné parkovací místo, hlídané nepřetržitě 24 hodin denně.

Parkoviště je uzamčeno a oploceno, v noci osvětleno a navazuje na obytný dům. Je nepřetržitě monitorováno množstvím kamer, které jsou po celé ploše parkoviště. Navíc jsou všechna auta na parkovišti komplexně pojištěna. Jistě oceníte spolehlivost a individuální a přátelský přístup.

Parkování R7

Parkujte již od 30 Kč/den!


Chcete-li se na něco zeptat nebo si zajistit volné parkovací místo u letiště Praha, využijte rezervační formulář nebo telefon 737 854 582.Fotky: Josef Crlík (Filipíny), Hana Dušáková (Japonsko), Jiří Potůček (USA), Karel Starý (Island, Japonsko, Madagaskar, Nový Zéland, Tonga)RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ
Tento e-mail vám byl doručen na základě vaší registrace na stránce www.nomad.cz, žádosti o katalog či poskytnutí osobních údajů na cestovní smlouvě v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jestliže si nepřejete dostávat další e-mailem zasílaný newsletter, napište prosím e-mail na adresu nomad@nomad.cz.